DVĚ TVÁŘE Veroniky Šrek Bromové – arteterapeutický seminář

Kurzy, vzdělání, konference

Artefileticky zaměřený workshop pro veřejnost na téma Hledání pravé tváře. Artefiletika a arteterapie nám pomáhají odkrývat naše svrchní vrstvy, dostáváme se pod svou pevnou slupku k méně známým místům v spodních vrstvách našeho podvědomí. Můžeme se sami se sebou potkat bez obav? Odhoďme strachy a pojďme si hrát a objevovat. Naše objevy a pocity budeme sdílet v uzavřeném kruhu. Tento workshop je ukázkový, sebepoznávací. Skutečná arteterapeutická práce je dlouhodobý pravidelný proces. Dle zájmu je možné domluvit pokračování skupinové či individuální. Výtvarný materiál je v ceně, ale můžete si donést své oblíbené pomůcky, nůžky, lepidlo a staré časopisy, z kterých budeme vystřihovat. Budeme také kreslit, nebojte se toho, nejde o dokonalé umělecké výsledky, ale o vyjádření vlastních pocitů, naopak nezkušenost kreslíře je spíše přínosem, výsledky bývají více upřímné a nezkreslené zkušenou kreslířskou rukou.

Součástí workshopu je komentovaná přednáška k výstavě Dvě tváře Veroniky Šrek Bromové.

Doba trvání včetně cca 10 min. přestávek je cca 4hod. Účastnický poplatek: 350 Kč/osoba. Rodiče na rodičovské, důchodci, studenti a nezaměstnaní 300,- Kč/osoba. Max. počet účastníků 10 osob.

Lektorka MgA, Veronika Šrek Bromová, výtvarná umělkyně s 15letou pedagogickou zkušeností a členka České arteterapeutické asociace s ukončeným dvouletým arteterapeutickým výcvikem.

Termíny