Turnaj ve fotbálku + turné kapel Tiché lodi a ŽEN + Studentská párty

Volný čas, Hudba, Sport

V úterý 10.3. bude v Mysticu opravdu našlapáno. Bude probíhat tradiční turnaj ve stolním fotbálku o baječné ceny, navštíví nás one man show kapely během svého jarního turné a zbytek noci bude věnována studentům. Je na co se těšit!

★STOLNÍ FOTBÁLEK DVOJIC★
Začínat se bude turnajem libovolných dvojic ve stolním fotbálku, zapisovat se můžete od 17:00, každý tým platí startovné 40,- a start bude v 18:00.
Máme pro Vás nachystané bohaté výhry a na první místo čeká pozoruhodné překvapení.
Zůčastnit se může každá správně naladěná dvojice ;-)

★KONCERT KAPEL TICHÉ LODI A ŽEN★
Ve 20:00 začne koncert one man show kapel Tiché Lodi a ŽEN, které vyráží na dvouměsíční turné "TICHÉ LODI & ŽEN TOUR 2015".
Přijď si v úterý poslechnout tyto neobyčejné talenty, vstup je dobrovolný.

★STUDENTSKÁ PÁRTY★
A na závěr večera si dáme klasickou úterní studentskou jízdu, která jako vždy bude prosvítat až do ranních hodin.
Dívky mají vstup zdarma, pánové studenti to mají za dvacku a ostatní za čtyřicet.
Zábavy bude opravdu dostatek, stačí přijít a kus si vzít! ;-)

Účinkují

►ŽEN◄ (Brno)
Michael Bártek. Mihnul se v počátcích Vítrholce, léta hrával v duu V obležení žen, až skoro v padesáti duet rozpustil a začal hrát jako one man ŽEN. Velmi křehké, jemné skladby. Krabičky s efekty a přednatočené smyčky projev zhutňují a umocňují. V některých polohách hudba ŽEN může evokovat elektrifikovaného Třešňáka, jindy se projevuje až mantricky. Chytré, hravé, zpěvné a pozitivní.

http://www.skupinazen.cz/cs/o-kapele/

►Tiché lodi◄ (Praha)
Obvykle jedno a vícečlenný soubor složený zejména z hudebníků kapely Hynkovy zámky, tentokrát v poloze ještě křehčí. Tiché lodi je především zakladatel Hynkových zámků René Müller, ponejvíce (a rovněž na debutovém CD Tichých lodí) doprovázen hanáckým Paganinim – Cipískem.

http://bandzone.cz/tichelodi

Termíny