Michal Zapletal - koncert a křest CD "Černobílej svět"

Hudba

MICHAL ZAPLETAL – KŘEST CD  „ČERNOBÍLEJ SVĚT“

 

Michal Zapletal, autor s duší básníka i rockového muzikanta se zajímavým hlasem z Litovle, vydává své debutové album Černobílej svět. Autor si na něm zkusil veškerou práci s tím spojenou, od natočení nástrojů a zpěvů přes mix a mastering až po tvorbu obalu. Šestadvacetiletý Michal Zapletal hraje od 14 let na baskytaru a prošel dnes již zaniklými lokálními kapelami Incoma, ř-gř či Marry Ann. Zároveň hraje na kytaru a zpívá, působil jako učitel hudební výchovy na základní škole a vedl také školní sbor. Mezi jeho oblíbené muzikanty patří Karel Kryl, Aleš Brichta, Vlastimil Třešňák, Anna K. nebo Ivan Hlas.  

Poslední jeho kapelou byla Marry Ann, která mu byla hudebně nejblíž, texty si psal sám, takže se v jejích písníčkách realizoval.

K cestě sólového muzikanta ho dovedla jeho cesta předchozí. Několik rozpadlých kapel, zklamání i z lidských stran a chuť si to všechno zkusit jinak. Po svém.  

Na svém novém CD pracoval tři roky, chtěl si celý proces zkusit sám. Jeho písničky jsou upřímné, autentické a mají potenciál.

Na koncert tohoto mladého hudebníka Vás zveme v pátek 13. 3. na Malý sál Záložny od 19:00.

Kontakty

www.mklitovel.cz

Termíny