Exhibiční turnaj v Boccie pro veřejnost

Volný čas, Sport, Pro děti

Přijďte si vyzkoušet hru Boccia, která je podobná francouzskému Pétanque. Budete mít možnost naučit se něco nového, zúčastnit se turnaje a třeba se utkat přímo s trojnásobným mistrem České republiky, Kamilem Vašíčkem. Vítáni jsou všichni dospělí i děti.

Kamil svůj vozík ovládá pouze hlavou a kožené míčky přibližuje k takzvanému ,,Jackovi,, pomocí speciální rampy, se kterou mu při hře pomáhá dle jeho pokynu manipulovat asistentka. To je i důvod, proč jsou Kamilovi reprezentační cesty nákladnější. Jeho tým totiž na cestách tvoří dva asistenti, bez kterých se neobejde. Na místě tedy proběhne sbírka finančních prostředků na Kamilovu reprezentaci na Evropském poháru ve Španělsku, který proběhne začátkem dubna a kde bude mít Kamil šanci, kvalifikovat se na letní Paralympiádu v Rio de Janeiru 2016.

Přijďte strávit příjemný sportovní den se svými přáteli, rodinou a dětmi, do haly Sportovního klubu Kociánka Brno na adrese Kociánka 2129/6, 612 00 Brno – Královo Pole a podpořit Kamila. Začátek ve 13:00 hod, více se dozvíte na Facebookových stránkách www.facebook.com/kamilnaparalympiadu nebo na www.kamilvasicek.cz.

Vyhlašujeme soutěž o nejlepší, nejoriginálnější a nejchutnější občerstvení. Fantazii se meze nekladou. Bábovky, chlebíčky, jednohubky, dorty, prostě vše, co Vás napadne. Vítěz získá hodnotný dárek.

Účinkují

Kamil Vašíček a jeho přátelé

Termíny