Nebespánem bude znít francouzský šanson!

Volný čas, Hudba

O víkendu 14. a 15. března 2015 můžete v restauraci a kavárně Nebespán ochutnat typická francouzská jídla (například tradičního kohouta na víně) a nebudou chybět ani rafinované dezerty. Velkým zážitkem pro všechny milovníky francouzské kultury pak rozhodně bude vystoupení výborné šansoniérky Evy Kriz a neuvěřitelného pianisty Milana Dvořáka v hudebním pásmu Zlatá éra francouzského šansonu, a to v sobotu 14. března od 20:00 hod.

Celý hudební večer je inspirován návštěvou známé kavárny „Les Deux Magots“ v pařížské Latinské čtvrti, kde se scházely v 50. a 60. letech minulého století největší osobnosti francouzské kulturní scény i francouzského šansonu jakými byli Montand, Aznavour, Gréco, Piaf nebo Bécaud.  Zážitek z krásných písní jistě podtrhne i prostředí  Nebespánu, které je inspirováno právě francouzskými kavárnami. Paní Eva Kriz s Milanem Dvořákem vystupují pro velký úspěch v Nebespánu již potřetí. Přijďte si užít atmosféru jako v pravé pařížské kavárně, hudební zážitek je zcela zdarma! 

Více informací najdete na http://nebespan.cz/vecer-s-francouzskymi-sansony/

Více o Evě Kriz: http://www.kriz-lifkova.cz/

Není problém se zde také ubytovat, dopřát si relaxační víkend s cvičením, krásně vybavenou hernou pro děti, zahradou či lyžařskou školkou a personál vám rád doporučí, kam v okolí na výlet.

Kontakty

www.nebespan.cz

Termíny