Veletrh PTÁČEK 2015

Volný čas, Kurzy, vzdělání, konference

Společnost PTÁČEK velkoobchod, provozovatel sítě studií KOUPELNY PTÁČEK, pořádá letos již třetí ročník veletrhu novinek dodavatelů sortimentu topení – plyn – voda – sanita – inženýrské sítě – koupelny v České republice a na Slovensku. Novinek pro letošní ročník je hned několik. Větší a modernější prostory, více než 140 vystavovatelů, kteří budou prezentovat poprvé v České republice i novinky z březnového veletrhu ISH ve Frankfurtu. 

Veletrh PTÁČEK byl v předešlých letech koncipován jako zcela samostatná výstava určená výlučně pro odborníky z oboru. V letošním roce, se však privátní akce zpřístupní i široké veřejnosti a to v pátek 24. a v sobotu 25. dubna. Jako novinka bude jeho součástí samostatný stánek studií koupelen PTÁČEK, kde se může veřejnost seznámit nejen s šíří nabídky sortimentu, ale i s profesionálními službami, které celá síť studií koupelen, jež nyní čítá již přes 50 prodejen, nabízí. K dispozici budou samozřejmě i odborníci, kteří ochotně poradí každému zájemci s nejvhodnějším řešením podle individuálních požadavků a specifik konkrétních prostor.

Návštěvníky jistě zaujme prezentace novinek v oboru vytápění s důrazem na ekologické a alternativní zdroje, ale i ukázky trendů ve vybavení koupelen, ať už jde o sanitární keramiku a ostatní zařizovací předměty, baterie, koupelnový nábytek či obklady a dlažby. Stánky budou proto pro přehlednost rozmístěny na ploše pavilonu podle hlavních sortimentních skupin: vytápění včetně využití alternativních zdrojů, vybavení koupelen a inženýrské sítě.

Veletrh je otevřen široké veřejnosti od 24. do 25. dubna, od 21. do 23. dubna je pak vstup pro odbornou veřejnost.

Termíny