Setkání čtenářů Poselství Grálu

Kurzy, vzdělání, konference

srdečně Vás zveme na druhé, tentokrát jarní setkání čtenářů Poselství Grálu do malebného prostředí Chráněné krajinné oblasti Žďárské vrchy. Setkání proběhne od pátku 13. do neděle 15. března (začátek v 18 hodin, konec do 14 hodin) v rekreačním středisku Gaudeamus, zasazeném do rozmanité a osvěžující krajiny uprostřed lesů a rybníků na hranici Čech a Moravy, v těsné blízkosti známých skalních útvarů Devět skal a Čtyři palice.

Setkání je určeno všem, kdo v Poselství Grálu objevují hodnoty pro život, začínajícím i dlouholetým čtenářům této knihy. Bude třídenní a těšit se můžete na bohatý program, který uspokojí všechny generace. Čtení z Poselství Grálu, tematická práce ve skupinkách a přednášky budou náplní programu. Tématem bude tentokrát „Láska k Bohu, druhým i sobě samému“.

Ale nejen to, můžete se těšit i na výlety do přírody, ať ji společné či individuální. Jarní setkání bude komornější než letní, kapacita je 38 míst. Pokoje v rekreační základně jsou dvou–, tří– a čtyřlůžkové s vlastním sociálním zařízením. Na program je možné také dojíždět.

Strava je zajištěna formou plné penze, snídaně a večeře formou rautu, oběd výběr ze dvou jídel – jedno bezmasé. Autobusová zastávka se nachází 200 metrů od střediska, parkoviště k dispozici u střediska.

 

Účinkují

Bližší informace Vám rádi poskytneme na tel. č. 702 036 022 (Václav Kazda) nebo na e-mailu info@poselstvigralu.cz.

Přihlásit se lze na pomocí formuláře na http://www.svetgralu.cz/prihlaska-setkani-ctenaru-poselstvi-gralu-v-milovech nebo na tel. 545 213 964. Přihlášeným budou zaslány podrobnější informace k pobytu.

Další dokumenty k akci

  
Termíny