> 27.2. @ Anděl Music Bar, Plzeň

Hudba

Místní Borci uvádějí koncert na poslední chvíli >

Pozor, akce bude probíhat mezi 19:00 a 22:00!


Tohle opět nebude normální koncert, protože tohle je spíš taková událost, kde vystoupí v hlavní roli nová KAZETA kapel Kurac a Vlněna, který jí k tomu hezky zahrajou aby se neřeklo...

studijní materiál:

http://tape-ty.bandcamp.com/album/kurac-vln-na-split

KURAC

noise rock / heavy / sludge

"Čínskou polívku si dám / poseru se jako pán / hovna z anu viset budou / poezii skládám hrubou. Tak nějak začíná slavná báseň frontmana Kurac Ondřeje Křenka, která je hymnou jeho estéta. Když se pak spojil s Torem, který má k této metalové tematice blízko, a přibrali Hairyho, bylo jasné, že to bude dým. Po několika neúspěšných pokusech o nahrávku, kdy to vyhazovali jako kocury z jedoucího vlaku, se jim konečně povedlo dodělat materál, se kterým jsou spokojení. Přebuřené kytary a kanibalské bicí smíchané s dosti nezvyklou polohou Křemilova hlasu (asi jak ho furt slyšíte recitovat básně, tak nejste připraveni na jeho "zpěv") jsou, slovy Jana Rejžka, třaskavá směs pro romantické večery s drahou polovinou. 

VLNĚNA

noise rock / punk / alternative

To Vlněna už měla nahráno dávno a čekalo se jen na hlupce ze Slezska. Jak víme, tihle neoriginální vykrádači brněnského genia loci jsou skuteční kumštýři (jeden hraje na cello! určitě po večerech chodí s Danem Bártou na kávu). Ať už ale mají v řiti dírku nebo ne (copyright: Dan Bárta), je to celkem jedno. Tvrdej rokenrol pro milovníky výborně udělanejch kytar, kterej ocení zvlášť milovníci Brna. Vzpomínáte ještě na Boro? Tak třeba tomu místu je věnovaná závěrečná skladba splitu. Jo a jináč je to vlastně i takovej all noisestar band, páč se sestava skládá z lidí z Or, Unna, Human Steak! Dost ale keců.

STAHUJ TADY: mamamrdamaso.org/newmmm/Kurac_Vlnena_Split2014.zip " (MMM)

Album vychází v kooperaci labelů Tape-ty (www.tape-ty.cz) a MamaMrdaMaso (www.mamamrdamaso.org). 

Kde: Anděl music bar Plzeň

Kdy už víme: 27.2.2015

Pozor! Vzhledem ke vstřícnému jednání klubu Anděl zde akci můžem vyjímečně udělat, ale konec striktně 22:00!

Vstup: bude kolem kila

Lineup: bude / jednáme ještě o předkapele, aktuální info zde: https://www.facebook.com/events/588364624632821/

 

Termíny