Koncert Marka Ztraceného v klubu La Fabrique v Hradci Králové

Volný čas, Hudba

V roce 2008 získal v soutěži Český slavík ocenění Objev roku a vydává svou debutovou desku ZTRÁCÍŠ, která obsahuje stejnojmenný singl lámající rekordy rádiové hranosti. V roce 2010 následovala deska POHLEDY DO DUŠE a v roce 2012 V OPILOSTI, z níž se v roce 2013 stala píseň „Sex s ex” nejhranější českou písní po dlouhých 12. týdnů a zařadila se tak k hitům „Ztrácíš”, „Něco končí” a „V opilosti”, které obsadily první místo českých hitparád.


Během své působnosti na české hudební scéně odehrál 550 koncertů po celé České republice i na Slovensku a vystupoval na oblíbených městských slavnostech a známých festivalech - Colours of Ostrava, Kryštofkemp, Okoř, Votvírák, Sázavafest, Benátská noc a dalších.

 

Klub La Fabrique je jedinečný hudební klub, který vás baví celým spektrem žánrů. Velkorysý bar, rozlehlý parket i bezkonkurenční DJs vás přesvědčí, že u nás jste doma. K dispozici je i VIP skybox s jednostranně průhledným sklem, díky kterému nikdo nevidí na vás, ale vy vidíte na celý bar, parket i podium. Kompletně uzavřený a o patro vyvýšený salonek se soukromou toaletou si je možné pronajmout i s nadstandardním servisem, jako např. vlastní obsluha, kredit na baru nebo přivezení do klubu i zpět domů. Více na http://lafabrique.cz/.

Účinkují

Marek Ztracený- zpěv, piano, kytara
Jakub Lenz - kytary, vokál, "uprdele"
Honza Vaníček - basa, kazů
Lukáš Boho - Bicí nástroje

Termíny