PECHA KUCHA Night Zlín vol. 3

Výstava, Volný čas

Pecha Kucha opět rozezvučí Zlín, tentokrát v Domě umění!!!

Přijďte si vychutnat celých 6 minut a 40 sekund každého našeho prezentujícího a dopřejte si svěží, rychlé a vydatné prezentace ve zvučných prostorech historické budovy ...


Předprodej vstupenek v Loft Club Café & Bar a Barty's Food (bývalý Arktic Casual Food) od 16.2.2015

Pecha Kucha Night Zlín se představí již po třetí!

Účinkují

Užijte si inspirativní večer se skvělými hosty:

TRAKT- Lukáš Matejka a Štefan Oliš (SK)
- slovenské uskupení TRAKT, které se svou uměleckou tvorbou zaměřuje převážně na nová média jako jsou videoart, interaktivní projekce, VJingové projekce a podobně

HRA U13 - Pavel Novák a Michal Ščuglík (CZ)
- Budoucnost, kde vzdělání je pouze otázka jednoho kliknutí myši. To je ústřední motiv nové počítačové hry, kterou vytvořili studenti Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně

PUOJD - Michaela Bednárová (SK) „pravý slovenský design“
- Puojd je slovenská značka, za kterou stojí designérka Michaela Bednárová. Puojd začínal jako oděvní značka a v současné době se soustředí na výrobu dárkových předmětů. 

Andrii Konontsev (Krym)
- dokumentarní fotograf původem z Ukrajiny, který se přímo účastnil událostí na Maidanu (Kyjev) a na Krymu.

Tereza Damcová (CZ) 
- Tereza Damcová, alias Bubačka, patří k nepřehlédnutelným osobnostem české umělecké scény. Ve svých kresbách a performance vytváří alternativní snový svět plný bláznivých bytostí a surrealistických představ.

Zlínský nočník (CZ)
- Je pozitivní médium, které si klade za cíl přinášet dobré zprávy, cíleně vynechávat politiku, bulvár a černou kroniku a dávat prostor kreativním regionálním projektům, mladým talentům a dobročinným organizacím. 

Radek Petříček (CZ)
- Vede výuku kresby na FMK. Je to vynikající kreslíř, zabývá se především anatomii lidského těla. Dále je členem občanského sdružení Figurama.

Jana Janíková (CZ)
- Děkanka FMK. Dříve pracovala jako pomocná režisérka a dramaturgyně na Filmových ateliérech ve Zlíně a také jako scénáristka a dramatička. 

Roman Šedina (CZ)
- Designer dekorativního porcelánu a keramiky v interiéru. Zabývá se inovativním designem porcelánových doplňků. V roce 2008 založil vlastní značku LIMITED, která se orientuje na design nekonvenčního autorského porcelánu v limitovaných sériích.

Dalibor Stříbný (CZ)
- Náměstek primátora města Zlín,který nám přijde promluvit o tom, co se dále plánuje s Domem umění, o jeho rekonstrukci a plánu dalšího využití jako památník Tomáše Bati.

Termíny