Valentýnské focení ve Zlatém jablku

Volný čas

Užít si svátek sv. Valentýna budou mít možnost všichni návštěvníci, kteří zavítají 13. nebo 14. února mezi 12. a 18. hodinou do Zlatého jablka. V přízemí hlavní galerie bude pro zamilované páry a všechny, kteří neberou život příliš vážně, připraven zábavný fotokoutek. Na své si samozřejmě přijdou i zastánci tradičního pojetí tohoto svátku – nechybí zde ani „srdíčkové“ dekorace nebo speciální akce u jednotlivých obchodníků.

 

Zamilovaným i ostatním, kteří se chtějí na Valentýna pobavit a ještě se třeba se nechat zdarma vyfotit ve smileboxu, bude ve Zlatém jablku od pátečního poledne k dispozici speciální fotoautomat. K focení mohou využít řadu bláznivých rekvizit, díky kterým mají možnost „vylepšit“ svůj vzhled a užít si při pózování spoustu legrace.

 

Fotokoutek umožňuje shlédnout pořízené snímky na monitoru, ty nejlepší vybrat a na místě ihned vytisknout nebo si zaslat přímo na mail“, uvádí ředitel centra Jiří Kratochvíl.

 

Se svými snímky se mohou návštěvníci i pochlubit na FB profilu Zlatého jablka, kde bude od 13. do 18. února probíhat soutěž o poukazy na nákup v obchodním centru.

Termíny