Junior Stage: SAN SET, BezLimitu, Sirkyskon, „Vagyny Dy Praga“

Hudba, Rock & Pop
SAN SET

Pražská poprocková kapela v čele s charismatickou zpěvačkou hraje kytarově taneční mainstream v tom nejlepším slova smyslu. Od roku 2013 svým fanouškům přináší hudbu převážně v pražských klubech. „SAN SET je svět, ve kterém může každý najít sám sebe“, říkají.

BezLimitu

je rocková kapela ze Svitav. Vznikla v roce 2008 a sestava se od té doby stále formovala a procházela změnami, zkoušely se i různé nástroje v kapele, jako třeba klávesy, cello, gramce nebo dva hlavní zpěvy. Na konci roku 2014 se obsazení ustálilo a díky melodickému zpěvu, sehranou rytmikou a zvukem sedmistrunné kytary, které BezLimitu začalo v průběhu hledání svého zvuku používat, má kapela osobitý sound.

Sirkyskon

poprocková kapela ze Sušice. Založena byla v roce 2008, v roce 2010 prošla změnou členů do současné podoby a natočila demíčko a CD. Aktuálním záměrem kapely je „nabírat nové a nové fanoušky a připravit pro ně singl s videoklipem, na kterej se bude těžko zapomínat“.

Vagyny Dy Praga

„Punk, country, hiphop a litry griotky… to je neopakovatelná šau vykutálené pražské partičky“, napsali o sobě a dodávají – „originální sbor, co ti urve koule“.
Termíny