Valentýn podle Amélie z Montmartru

Volný čas, Hudba

Ještě přemýšlíte jak oslavit letošního Valentýna? V restauraci a kavárně Nebespán v Kašperských Horách pro vás v sobotu 14. února 2015, v den všech zamilovaných, přichystali nejen výborné jídlo, ale i zážitek, který pohladí vaše uši a především duši…. Od 19:30 hodin si tady budete moct poslechnout krásné romantické melodie z filmu Amélie z Montmartru v podání skvělých hudebnic Jill tria!

 

Už od 17 hodin však budete moct zjistit, zda láska skutečně prochází žaludkem. Pro všechny zamilované (ale nejen ty) bude připraveno speciální valentýnské menu, skládající se z aperitivu v podobě  Arancella na ledu s pomerančovým freshem, pak si pochutnáte na antipasti pro dva, vyberete si hned ze tří hlavních chodů a chybět nebude ani lehký dezert. To vše za doprovodu romantických tónů živé hudby, hořícího krbu a prostředí tajemné francouzské kavárny. Menu je nutné rezervovat předem na telefonu 603 253 242 nebo na www.nebespan.cz. Hudební zážitek je zcela zdarma.

Není problém se zde také ubytovat, dopřát si relaxační víkend s cvičením, krásně vybavenou hernou pro děti, zahradou či lyžařskou školkou a personál vám rád doporučí, kam v okolí na výlet.

Kontakty

www.nebespan.cz

Termíny