Nedělní sportování a výtečná gastronomie

Volný čas, Sport, Pro děti

Přijďte si aktivně či divácky užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě, skvělého jídla v bezkonkurenčním prostředí vyhlídkové restaurace Four Leaf Restaurant a zábavy na indoor závodní dráze, to vše ve sportovně-zábavním areálu Greyhound Park Motol v Praze. Akce začíná v 11:00 hod a končí v 16:00 hod.

V neděli 8.2.2015 od 11:00 hod na Vás čeká zvýhodněný balíček, kdy po výtečném obědě ve Vyhlídkové restauraci Four Leaf Restaurant, či před nedělním obědem, si můžete zdarma zajezdit na závodních šlapadlech na naší indoor dráze. Přijďte si pobavit se a zasportovat do sportovně-zábavního areálu Greyhound Park Motol v Praze.

V únoru na Vás každou neděli čekají na indoor okruhu závodní šlapadla a spoustu výtečného jídla ve Vyhlídkové restauraci Four Leaf. K dispozici budou šlapadla jak malá, tak velká, takže každý, kdo už šlapat umí se může pořádně vyřádit a ještě u toho třeba shodit nějaké to „kilčo“ navíc.

Kdo si zrovna bude chtít dát „pauzu“ ve sportování, může se odreagovat na závodním simulátoru F1.

Vstupné: poukázka na konzumaci ve Vyhlídkové restauraci Four Leaf Restaurant ve výši 200 Kč/osoba vč. dětí (vyjma kojenců) – můžete si dát výborný oběd a k tomu si zdarma zasportovat a pobavit se. Půjčovné šlapadel se tento den nehradí, je v ceně vstupného.

Team Four Leaf Restaurant si pro Vás přichystal nové menu, které prostě musíte ochutnat.
Podrobnosti:http://www.greyhoundpark.cz/clanky/nove-menu-restaurace-v-greyhound-park-motol.aspx

Program akce v bodech:

11.00 - 16.00 - HAPPY FAMILY - volné jízdy šlapadel (půjčovné se nehradí, je v ceně vstupného.
16.00 hod.     - konec akce Happy Family             

 - změna programu vyhrazena -

 

Termíny