DEVAKANT workshop „Let the Real Sound Come Out“ – Sudislav nad Orlicí

Kurzy, vzdělání, konference

Dovolujeme si Vás tímto pozvat na mimořádný dvoudenní HLASOVÝ A MEDITAČNÍ WORKSHOP s italsko-americkým hudebníkem, skladatelem a zpěvákem Devakantem.
V pátek 19. června 2015 od 19:00 bude KONCERT Devakanta více www.cestasrdce.cz

Během dne budou zahrnuté techniky vstupování do vnitřního ticha, čerpané z tradic šamanů z Mexika, Hawaie a starého Egypta.
Budeme využívat zvuky, dech, pohyby a vizualizaci k probuzení a povzbuzení vnitřních center a k otevření našeho vnímání novému zdroji enregie a chápání.
Obojí z nitra našich těl a z přirozeného světa kolem nás.

Zvláštní pozornost budemem věnovat vyřešení konfliktů (traumat), které mají původ v naší minulosti. Použijeme rekapitulaci, Hooponopo, cestu duše a techniky vnitřní alchymie.

To vše k projasnění našeho vnímání, abychom viděli „věci takové, jaké jsou“ a k tomu, aby každý z nás mohl jednat efektivněji v každodenním světě tady a teď.

Místo konání:
Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11

Termín konání:
20. – 21. června
- začátek programu v sobotu v 10:00
- konec programu v neděli v 16:00

Cena workshopu: 3100Kč

Bližší informace:
Michal Kubasa tel: 736 510 394 , www.cestasrdce.cz

Účinkují

lektor:

Devakant je národností Američan a Ital. Za svůj život procestoval celý svět, to proto v jeho hudbě najdeme tolik vlivů a kulturních zvláštností. Prožil 15 let svého života v osobním kontaktu s Oshem, v jeho domě, který pro něho tvořil.

Pokud potřebujete načerpat šířku vnitřního prostoru a klidu, pokud potřebujete cítit přítomnost sebe sama, nenechte si ujít tuto jedinečnou příležitost rozeznít se inspirováni Devakantem

Termíny