Vezměte děti za samé jedničky plavat a cvičit!

Volný čas, Sport, Pro děti

Vezměte děti za samé jedničky plavat a cvičit!

Pyšní se vaše děti samými jedničkami? Vezměte je 8. února 2015 za odměnu na zábavné plavání a cvičení do Baby Clubu Juklík na Praze 5. V bazénu vás čeká teploučká voda, spousta zábavných pomůcek a jedničkáři, jejich rodiče i sourozenci, mají vstup do bazénu i tělocvičny zdarma. Ve speciální moderní tělocvičně Monkey´s Gym, navržené jen pro děti, si můžete zacvičit a vyzkoušet všechno sportovní nářadí a náčiní. Společně si ještě můžete odpočinout ve skvěle vybavené herně a u dobrého kafe.

Pro všechny děti a jejich trpělivé rodiče připravili v Juklíku od 15 do 18 hodin volné hodinové plavání – kdo se prokáže samými jedničkami, ten s rodiči i sourozenci plave zdarma! Na neorganizované lekci vám budou k dispozici všechny hračky a pomůcky, které se používají při pravidelné výuce. Po koupání si mohou odpočinout v prostorné a dobře vybavené herně, zatímco vy si vychutnáte dobrou kávu. Před plaváním nebo po plavání můžete své sportovní odpoledne zpestřit cvičením v Monkey's Gym.   

Od 15 do 18 hodin tady otevře své dveře totiž také speciální tělocvična pro děti Monkey's Gym a děti si budou moci s vaší asistencí  vyzkoušet spoustu zábavného cvičícího nářadí. Prostor je ušit zcela na míru dětem a cvičí a baví se v ní jen ty, dospělým není určena, ale líbit se určitě bude i rodičům. Kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, zábavné barevné a měkké cvičební prvky nebo horolezecká stěna byly navrženy speciálně pro malé sportovce. Celé prostředí je pozitivní a nesoutěživé, aby děti pohyb bavil.

Počet míst je omezen, rezervace na plavání  je proto nezbytná! Volné hodinové plavání si rezervujte na telefonním čísle 251 610 441, vstup do tělocvičny je možný bez předchozí rezervace.
Adresa: Baby Club Juklík a Monkey´s Gym, U Jezera 34, Praha 5, www.juklik.cz

Kontakty

www.juklik.cz

Termíny