Interaktivní koncert pro děti i jejich rodiče

Divadlo, Volný čas, Hudba, Pro děti

Interaktivní hudební program, zábava i poučení pro děti i jejich rodiče se známým kvartetem Clarinet Factory a perkusionistou Alanem Vitoušem v rámci Festivalu Spectaculare.

Na interaktivní hudební program, zábavu i poučení zve všechny děti i jejich rodiče v sobotu 24. ledna od 12 hodin do Paláce Akropolis známé kvarteto Clarinet Factory a perkusionista Alan Vitouš. Těšte se na koncert s projekcemi, kde se budou moci děti aktivně zapojit, který jim poodhalí nové pohledy na hudbu a probudí v nich přirozenou tvůrčí schopnost. Akce se uskuteční v rámci druhého ročníku Festivalu Spectaculare, který probíhá do 21. ledna v Paláci Akropolis, Uměleckém Centru DOX, Planetáriu Praha a dalších místech v Praze.

Interaktivní program je určen pro děti od 6 let věku, mohou přijít jak rodiče s dětmi, tak školní výpravy. Na děti čeká nejen živý hudební program, ale také kreslení tematických obrázků, které se budou následně animovat rovnou na plátno. Děti nasednou do pomyslného hudebního vláčku a spolu s hudebníky objedou celý svět. Na jednotlivých zastávkách si společně zazpívají v Evropě, složí hudební příběh o malých afrických klucích a holkách, nasednou do karavany jaků, navštíví Tibetský klášter a také si třeba zatancují v ulicích New Yorku. A co si děti z koncertu odnesou? Clarinet Factory vzkazují rodičům a učitelům: Dobrou náladu, radost z hudby a nevšední interaktivní zážitek!


Kdy: sobota 24. ledna od 12 hodin
Kde: Palác Akropolis, Praha 3, Kubelíkova 27

Termíny