24.1.2015 - Sobotní odpoledne plné zábavy a výtečné gastronomie

Volný čas, Sport, Pro děti

Přijďte si aktivně či divácky užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě, skvělého jídla v bezkonkurenčním prostředí vyhlídkové restaurace Four Leaf Restaurant a zábavy na indoor závodní dráze, to vše ve sportovně-zábavním areálu Greyhound Park Motol v Praze. Akce začíná v 11:00 hod a končí v 14:30 hod.

Tuto sobotu na Vás čekají na indoor okruhu závodní šlapadla a spoustu výtečného jídla ve Vyhlídkové restauraci Four Leaf. Neváhejte a přijďte nastavit traťové rekordy indoor dráhy na rok 2015. K dispozici budou šlapadla jak malá, tak velká, takže každý, kdo už šlapat umí se může pořádně vyřádit a ještě u toho třeba shodit nějaké to „kilčo“ navíc.
Kdo si zrovna bude chtít dát „pauzu“ ve sportování, může se odreagovat na závodním simulátoru F1.

Přijďte a vezmete kamarády a příbuzné, protože pokud bude dostatečný počet účastníků, bude se konat závod šlapadel ve 14:00 hod, kde vítěz, který v závodu dojede nejrychleji, získá v hotovosti 1.000,- Kč. Bude-li dostatek sportujících zájemců, bude uspořádán závod malých šlapadel v kategorii dětských závodníků - tito budou soutěžit o sladkou odměnu - dostanou ji všichni aktivní jezdci v závodu bez ohledu na umístění. Startovné do závodu je v ceně vstupného.

Vstupné: poukázka na konzumaci ve Vyhlídkové restauraci Four Leaf Restaurant ve výši 200 Kč/osoba vč. dětí (vyjma kojenců) – můžete si dát výborný oběd a k tomu si zdarma zasportovat a pobavit se.

Team Four Leaf Restaurant si pro Vás přichystal nové menu, které prostě musíte ochutnat.
Podrobnosti:http://www.greyhoundpark.cz/clanky/nove-menu-restaurace-v-greyhound-park-motol.aspx

Program akce v bodech:

11.00 - 14.00 - HAPPY FAMILY - volné jízdy šlapadel
14.00 - 14.30 - závody velkých šlapadel - výborné pro team building!
                    - závody malých šlapadel
                    - volné jízdy šlapadel
14.30 hod.     - konec akce Happy Family

Restaurace dále otevřena:
od 14.30 hod. - do 20.00 hod.                  

 - změna programu vyhrazena –

Více informací na www.greyhoundpark.cz

Termíny