Království železnic zve na Skibiho dráhu zručnosti!

Výstava, Volný čas, Sport, Pro děti

Spojte prohlídku unikátní výstavy s trochou pohybu: v jedné z nejoblíbenějších dětských atrakcí v Praze, v Království železnic, bude kromě propracovaných modelů železnic oblíbená Skibiho cyklistická dráha zručnosti!

Jako každý rok, i letos bude dětem v Království železnic v Praze poslední víkend v lednu, únoru a březnu k dispozici překážková dráha zručnosti. Na malé cyklisty tady vždy v sobotu i neděli čekají dětská kola i ochranné přilby. Děti si dráhu vyzkouší pod dozorem asistentek ze společnosti Skibi, které zároveň budou zájemcům rozdávat poukázky na slevu ve výši 200 Kč na případný nákup v prodejnách nebo v e-shopu. Novinkou oproti minulým rokům bude také zařazení odrážedel Puky, takže si dráhu budou moci vyzkoušet i ty opravdu nejmenší děti.

„Bezplatně si můžete půjčit pro děti odrážedla, kola a přilby a svěřit je do péče odborníků, kteří jim poradí se správnou technikou jízdy a rodičům třeba zase s výběrem ideální velikosti kola pro vaši ratolest,“ říká Kateřina Princová z pořadatelské společnosti Skibi.cz.

Dráha bude v expozici 24. až 25. ledna, 21. až 22. února a 28. až 29. března 2015. Stávající zákazníci Skibi mohou v uvedených datech navíc ušetřit na vstupném: Členové Skibi VIP klubu získají slevu na vstupné do Království železnic ve výši 30 % a fanoušci facebook profilu Skibi získají kupon na vstupenku pro dítě do 15 let k zakoupené základní zdarma (1+1).

Adresa: Království železnic, Stroupežnického 23, Praha 5

Více informací: www.skibi.cz

Kontakty

www.skibi.cz

Termíny