Electro - swing v Turbíně v Boskovicích - vol. 2

Volný čas, Hudba

SmileDruhá electro - swingová párty

 na TURBÍNĚ v Boskovicích. SmileSmileSmile

 

 

Účinkují

Drazí přátelé (nejen) electro-swingu,

po výtečné úvodní party, kdy jste tancovali jako o život, se vracíme, abychom Vás opět naladili na vlnu staré hudby v moderním kabátu. Opět dojde na ty největší pecky od veteránů i nováčků žánru napříč různými styly. Protancujte se až do rána na jediné electro-swing party v okrese a odcházejte s úsměvem na tváři. O hudební koktejl se postará Vaše oblíbené duo z minulé akce:


♬ DJ Fredd Flock
Pojmenován po filmové postavě fiktivního gangstera/gentlemana, Fredd Flock se nejprve se svými sety dostal do rakouského rádia, později se stal uznávaným selektorem klubové scény. Nejčastěji vystupoval po boku zakladatele a největšího guru electro-swingové scény DJ Mackieho Messera. Dále účinkoval s kapelami Mydy Rabycad, N.O.H.A., Bachtale Apsa, Universal Swing Brothers nebo slavných Melody Makers Ondřeje Havelky. Své tóny pak rozdmýchal v tančírně na Nové Scéně Národního divadla, Lodi bratří Formanů, ostravském festivalu elektronické hudby Beats for Love či brněnském Kabinetě múz. Jeho další set bude kromě electro-swingu zahrnovat i prvky blues, latina a rock ‘n’ rollu.
Sety k poslechu: www.soundcloud.com/freddflock

♬ DJ Trajan AKA DJ Padi
Boskovický rodák a kouzelník melodického i deepového drum ‘n’ bass, DJ Trajan je novým objevem, který slibně započal svoje působení na scéně. Zahrál na akcích pořádaných UBK Crew, také se prezentoval na poslechovkách v klubu Sklepy. Večer započne setem s prvky swingu, hip-hopu a reggae. Celou party pak rozdmýchá selekcí vyladěných jazzy/liquid/deep d’n’b pecek.
Sety k poslechu: www.soundcloud.com/mr-padi

Předběžný line up:
21:00 – DJ Trajan
22:00 – DJ Fredd Flock
02:00 – DJ Trajan
03:00 – DJ Fredd Flock

VSTUPNÉ: 30,- Kč

Těšíme se na Vaše taneční kreace a stylové outfity!

Termíny