3ARTbeat festival

Výstava, Volný čas, Hudba

3ARTbeat Festival je projekt, jehož cílem je vytvořit v Ostravě jedinečný každoroční festival, který bude první svého druhu v ČR.

Art - Music - Act, tyto tři větve umění pro nás mají stejnou váhu a tak kromě spousty zajímavé hudby, kterou uslyšíte, také uvidíte, pocítíte, nahmatáte a prozkoumáte úplně nové dimenze.

Ve výtvarně a umělecky do detailů zpracovaném festivalovém magickém světě vás čeká škála performance různých velikostí i ražení, unikátní workshopy, přednášky či interaktivní prezentace rozmanitých objektů a projektů spojujících různé sféry umění, ekologie, technologie, filosofie... Vše na festivalové půdě se bude odehrávat v souvislosti s triádou témat. Triádu dalšího ročníku odhalíme vždy v rámci festivalu.

Čeká nás "Zrod-Oheň-Rytmus" - těšme se tedy na rytmické ohně, ohnivé rytmy, umění, objekty, řemesla, zvuky a obrazy. A také na zrod surrealistického, industriálně romantického světa, který bude psychickým i fyzickým prostorem pro prezentaci, vyjádření, propojování, dialog a interakci. Základů s inovací, unikátních projektů, talentů a komunit se společností, studentů a mladých umělců v mezinárodních sítích.

Účinkují

Umělce budeme postupně zveřejňovat na našich stránkách do konce měsíce březena 2015

Termíny