Vernisáž výstavy Bomba v depozitáři s aukcí

Výstava

Srdečně zveme širokou veřejnost na slavnostní vernisáž výstavy Bomba v depozitáři, během které proběhne tichá aukce historických fotografií Říčanska a originálních výrobků uměleckých řemeslníků vyrobených speciálně pro tuto příležitost (např. dřevěné šachy od truhláře Ondřeje Suchana, perníkové srdce zdobené krajkovou texturou od lektorky Muzea Říčany Jany Kreidlové, kabelka od textilní výtvarnice Marcely Graclíkové, závěsný objekt ze dřeva od výtvarníka Martina Patřičného).

Výtěžek aukce bude použit na restaurování poškozeného cechovního praporu řezníků pocházejícího z roku 1791 s postavami sv. Petra a Pavla. K tomuto účelu bude využita i polovina ceny z každé zakoupené vstupenky pro dospělé na výstavu.

Termíny