Galerie umění pro děti GUD připravila novou výstavu

Výstava, Pro děti

V Galerii umění pro děti GUD můžete navštívit novou výstavu...jsem tu s tebou, která se koná od 9. ledna do 15. února 2015. Tento nový koncept výstavy je určen nejen dětem, ale i všem, kdo se zajímá a touží po umění - neomezeně věku, pohlaví či čemukoliv. Jak ostatně napovídá samotné motto výstavy „Pozitivní umění mluví s každým bez rozdílu věku". ...jsem tu s tebou je interaktivní výstava děl současných umělců, která si klade za cíl oslovit malé i velké diváky a představit jim reálné umění.

V rámci výstavy si s dětmi projdeme všechna díla a budeme s nimi “diskutovat” zábavnou formou. Součástí výstavy jsou i interaktivní workshopy, kdy si vyrobíme něco po vzoru umělce na památku či to ponecháme jako součást výstavy. Tvůrčí dílny jsou uzpůsobeny vždy věku dítěte.

„Nechte se unést na vlně fantazie a pomozte umělcům dotvořit jejich díla. Bavit se budete všichni!”, říká Kateřina Samková, ředitelka Galerie GUD. „V rámci výběru uměleckých děl dle našeho “pozitivního” konceptu se zaměřujeme především na díla samotná než přímo na umělce jako takového. Díla, která svojí fantazií umějí pozitivně komunikovat i s mladším divákem. Věříme, že tento koncept doplní a přímo spojí kulturní nabídku, kterou se zájmem může využít celá rodina,” dodává Samková.

Mezi vystavovanými umělci budou: Jan Kaláb, Micl (Michal Novotný), Lukáš Miffek, Erik Binder, Martin Šilhavý, Tomáš Zika, Lucie Lossová, Martin Raboň.

Více informací naleznete na www.galeriegud.cz

Termíny