Výstava Dovolená a Region, Lázeňství

Výstava

Vyberte si dovolenou, výlet nebo lázeňský pobyt na výstavě Dovolená a Region, Lázeňství v Ostravě!

Poznejte pěkná a zajímavá místa! Vyberte si dovolenou podle svých představ! Podívejte se do míst, která jste ještě neviděli! 18. ročník největší výstavy cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji Dovolená a Region, Lázeňství bude probíhat ve dnech 6. – 8. března 2015 na výstavišti Černá louka v Ostravě.

Dovolená a Region, Lázeňství je již tradiční a největší výstavou cestovního ruchu v Moravskoslezském kraji. Výstava se mezi návštěvníky těší veliké oblibě právě pro širokou nabídku tipů na dovolenou, výlety nebo wellness pobyty. Výstava Dovolená představí širokou škálu cestovních kanceláří, agentur, tour-operátorů a světových destinací. Na své si přijdou také milovníci exotických a luxusních turistických destinací. Najdete zde tipy na  wellness pobyty, relaxační víkendy, aktivní dovolenou v regionech, výlety po městech, hradech, zámcích, horách, stezkách, vinařstvích, zábavních parcích a mnoho jiného. Prezentovat se budou kraje, regiony, turistická místa a centra. Region pro změnu nabídne tuzemské destinace, turistické cíle České republiky a okolí. Výstava Lázeňství podá ucelený přehled míst, kam vyrazit za relaxací, odpočinkem nebo rehabilitací. Své si na výstavě najdou všechny věkové kategorie. Rodinná dovolená s dětmi, romantický pobyt pro dva, studijní zahraniční pobyty, výlety pro seniory, ale i víkendový pobyt za turistikou nebo na kole. Pro návštěvníky zde budou opět připraveny soutěže o hodnotné ceny, odpočinková zóna pro děti, cestovatelská promítání a výstava fotografií. Chybět nebudou ani ochutnávky krajových specialit či degustace tradičních vín a lihovin.

Současně s výstavou Dovolená a Region, Lázeňství probíhá svatební výstava Svatba a 5. Ostravský knižní veletrh. Za jedno vstupné tak můžete shlédnout 3 výstavy.

Přijďte strávit pohodový den plný zážitků!

Termíny