Probuzení ženy 2 - Sudislav nad Orlicí

Kurzy, vzdělání, konference

Cílem semináře Probuzení ženy je objevit obrovský ženský potenciál, který dřímá uvnitř v ženě. VNITŘNÍ ŽENSKOU SÍLU. Abychom byly vitální, intenzívní, autentické, své. Ve chvíli, kdy posvítíme tam, kde dříve byla tma, výsledky na sebe nenechají dlouho čekat. Život se změní, protože uvnitř bylo něco hluboce změněno.Vnitřní ženská síla byla PROBUZENA.

Ženská síla je obrovská moc, kterou ženy mohou využít k tvořeníčehokoli, na co pomyslí. Ale kterou dosud znají málo. V dnešní době jsou ženy autonomní a svobodné, můžou dělat co chtějí a zvolit si osobu, se kterou budou žít. Ale ta samá svoboda a autonomie často není prožívána uvnitř, protože chybí vnitřní ženská síla.

Probuzení ženy – seminář.
Probíhá ve dvou víkendech. Na prvním víkendu se pracuje s elementem Země (sféra těla) a elementem Ohně (životní energie, ženský oheň).
Druhý víkend je věnován elementu Vody (podvědomí a emocionalita) a elementu Vzduchu (životní radost, kontakt s vnitřní silou).
termíny:
1. část – Země, Oheň – 20. – 22. února 2015
2. část – Voda, Vzduch – 27. – 29. března 201

místo konání: Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11

Kontakt – informace – organizace
Monika Kubasová, Tel: 737 360 945, info@cestasrdce.cz, www.cestasrdce.cz

Účinkují

Surya Cinzia Donnoli - italská lektorka

je průvodkyní k vnitřním ženským světům. Učí komunikovat se sebou samými prostřednictvím vlastního těla. Provádí světem energií a pomáhá tak objevit a bez výjimky přijímat všechny podoby ženské přirozenosti.

Je ženou, která zná cestu k ženské duši a rozplétá a uzdravuje zdánlivě neuchopitelné spleti emocí, pocitů a nekonečných proměn ženského bytí. 

"Objevováním ženské duše a odkrýváním ženských tváří, povah a potřeb - se zabývám již 26 let. Původním povoláním jsem módní návrhářka a proto vím, jak moc dokáže ženu proměnit střih, barva a styl oblečení. Nic ale ženu nepromění tak hluboce, trvale a pravdivě, jako osvobození její vnitřní jedinečné ženy. Energie začne proudit jejím tělem, změní se chůze, pohyby i výraz tváře. Jsem svědkem postupného probouzení tvořivého ženského potenciálu, smyslu pro krásu a hluboké úcty k životu. Tím objevuji stále více i sama sebe a ta cesta je nekonečně krásná a stále stejně dobrodružná. "

 

Termíny