INTIMNÍ GYMNASTIKA - víkendový kurz - Sudislav

Kurzy, vzdělání, konference

Existují cvičení, která jsou neviditelná, ale přesto přináší ženě velmi konkrétní a hmatatelnou změnu nálady, pocitu v těle, zlepšní zdravotního stavu ženských orgánů uspokojení při milování. Pod vedením zkušené italské lektorky Surya Cinzia Donnoli.

Intimní gymnastika je cvičení, která pokud si žena osvojí a skutečně je bude cvičit (nepotřebujete hodiny času, vlastně se dá cvičit při ležení u televize) - stane se zářící milenkou a nebude si jistá, zda se miluje stále s tím stejným mužem anebo se stejným tělem jako dříve.

Cvičení Intimní gymnastiky obsahují:
- dýchací cvičení
- uvolňovací techniky pánve a celého těla
- samotné cvičení vagíny a oblasti pánevního dna
- meditační techniky

místo: Kubasova chalupa, Sudislav nad Orlicí 11

cena: kurzovné - 3800 Kč

ubytování na posteli v pokojích a strava – 1100 Kč

ubytování a strava se hradí v hotovosti na místě

Přihlášky a bližší informace:

Monika Kubasová

info@cestasrdce.cz 

tel: 737 360 945

Účinkují

Surya Cinzia Donnoli - italská lektorka

je průvodkyní k vnitřním ženským světům. Učí komunikovat se sebou samými prostřednictvím vlastního těla. Provádí světem energií a pomáhá tak objevit a bez výjimky přijímat všechny podoby ženské přirozenosti.

Je ženou, která zná cestu k ženské duši a rozplétá a uzdravuje zdánlivě neuchopitelné spleti emocí, pocitů a nekonečných proměn ženského bytí.  

"Objevováním ženské duše a odkrýváním ženských tváří, povah a potřeb - se zabývám již 26 let. Původním povoláním jsem módní návrhářka a proto vím, jak moc dokáže ženu proměnit střih, barva a styl oblečení. Nic ale ženu nepromění tak hluboce, trvale a pravdivě, jako osvobození její vnitřní jedinečné ženy. Energie začne proudit jejím tělem, změní se chůze, pohyby i výraz tváře. Jsem svědkem postupného probouzení tvořivého ženského potenciálu, smyslu pro krásu a hluboké úcty k životu. Tím objevuji stále více i sama sebe a ta cesta je nekonečně krásná a stále stejně dobrodružná. "

Termíny