Sportovní neděle plná zábavy pro celou rodinu v Juklíku

Volný čas, Sport, Pro děti

Sportovní neděle plná zábavy pro celou rodinu v Juklíku

 

Chcete si s dětmi zaplavat, zacvičit, skvěle si zařádit a třeba se i něco nového naučit? Vydejte se v neděli 11. ledna na Sportovní odpoledne do Baby Clubu Juklík na Praze 5. V bazénu vás čeká teploučká voda a spoustu zábavných pomůcek, v tělocvičně Monkey´s Gym zase speciální cvičební náčiní navržené pro děti, barevné kostky, velké míče – zkrátka vše, co děti baví.

Neděle 11. 1. bude v Juklíku na Praze 5 patřit pohybu! V Baby Clubu Juklík je vždy teplá voda, ale tuto neděli bude teploučká obzvlášť! Přijďte se přesvědčit na volné hodinové plavání od 15 do 18 hodin. Na neorganizované lekci vám budou k dispozici všechny hračky a pomůcky, které se používají při pravidelné výuce. Za samozřejmost tady navíc považují nočníky, přebalovací prostory, klidnější prostor na kojení, zvýšené hygienické opatření a milý personál, který je na pobyt malých dětí zvyklý. Po koupání můžete své drobotině dopřát odpočinek v prostorné a dobře vybavené herně, zatímco vy si vychutnáte dobrou kávu anebo je o patro výše poslat na zábavné cvičení s opičkou.

V neděli od 15 do 18 hodin tady otevře své dveře totiž také speciální tělocvična pro děti Monkey's Gym a děti si budou moct na půlhodinové vedené lekci cvičení vyzkoušet spoustu zábavného cvičícího nářadí. Prostor je ušit zcela na míru dětem a cvičí a baví se v ní jen ty, dospělým není určena. Kladiny, bradla, žebřiny, trampolíny, zábavné barevné a měkké cvičební prvky nebo horolezecká stěna byly navrženy speciálně pro malé sportovce. Jednotná a odborně vytvořená metodika ve všech ohledech respektuje jejich správný psychomotorický vývoj a celé prostředí je pozitivní a nesoutěživé, aby děti pohyb bavil. V rámci tohoto odpoledne se můžete zapsat na další semestr cvičení a využít výhodnou nabídku pro nové klienty – cvičení (tři lekce) až do konce ledna zcela zdarma.

Počet míst je omezen, rezervace je proto nezbytná! Volné hodinové plavání si rezervujte na telefonním čísle 251 610 441, cvičení on-line na www.monkeysgym.cz, info@monkeysgym.cz.


Adresa: Baby Club Juklík a Monkey´s Gym, U Jezera 34, Praha 5, www.juklik.cz

Kontakty

www.juklik.cz

Termíny