KATHY KELLY - "Opera meets Gospel"

Hudba

Již dvakrát odložený koncert Kathy Kelly se uskuteční 21. února v konferenčním sále hotelu Svornost v Praze.  A Kathy chystá pro své fanoušky opravdu velké odčinění za odložení plánovaných koncertů.

Proběhnou hned koncerty dva! V první části vystoupí se svým učitelem opery Erwinem Stephanem, operním zpěvákem Andreasem Kaunem a jejich souborem. Za klavírního doprovodu společně představí operu Fidelio Ludwiga van Beethovena.

Druhá část nadchne především fanoušky Kelly Family a starých hitů této kapely. Kathy vedle populárních evergreenů, známých či nově upravených gospelů, spirituálů a irských, německých či španělských písní, zazpívá i známé písně od Kelly Family. A některé z těchto hitů Kelly Family představí s mladým českým zpěvákem slovenského původu Norbertem Peticzkým, který je známý ze soutěže Hlas Československa.

Protože si Kathy velmi váží svých fanoušků, uspořádá ještě den před koncertem, tedy 20.2.2015 od 17:00 hodin, setkání s fanoušky v Nosticově ulici. Je to ulice, kde Kelly Family v roce 1995 natočili videoklip k jedné z jejich nejúspěšnějších písní First Time. Tato ulice se stala pro Kelly fanoušky místem setkávání, namísto "pod koněm na Václaváku" se tedy setkávají "na First Time street".

Vstupenky na koncert Kathy Kelly je možné zakoupit v síti Eventim nebo přímo v hotelu Svornost v Dolních Počernicích, dále také na stránkách pořadatele www.kellys.wbs.cz a na emailech kellyswbs@seznam.cz nebo ticketbooking@seznam.cz .

Účinkují

Kathy Kelly, Erwin Stephan, Andreas Kaun, Norbert Peticzky

Termíny