Pohádková neděle - Andělé ze zapomenuté skříňky

Divadlo, Pro děti

Pravidelná nedělní pohádková představení ve Zlatém jablku zakončí letos vánoční příběh Andělé ze zapomenuté skříňky. Netradičně již v neděli 14. prosince jej dětem přijede zahrát divadelní seskupení Žlutý kopec z Prahy. Pohádka začíná v sále č. 1 multikina Golden Apple Cinema ve 14:00 hodin.

Ani v době vrcholících vánočních příprav nepřijdou nejmenší návštěvníci o své oblíbené pohádkové odpoledne. A když už budou svátky skoro za dveřmi, nemůže chybět příběh s vánoční tématikou. Pohádka pro celou rodinu s koledami bude vyprávět o tom, jak adventní andělé vykonávají své povinnosti. V dnešním světě to ale nemají vůbec jednoduché, současnost i tradice jim zamotají hlavy. Andělská pošta má plné ruce práce, aby nakonec dala všechno do pořádku. Pod vánoční stromeček andělská televize nadělí nemocné holčičce rozmanité příběhy a andělé ji dokonce upečou andělský koláč!

Představení, ve kterém kouzelná skříňka prozradí, co jsou to pravé Vánoce, je určeno pro děti od 3 let, začíná ve 14.00 hodin v sále č. 1 multikina a potrvá 50 minut. Stejně jako u ostatních představení pro děti, která v letošním roce připravilo Zlaté jablko ve spolupráci s Golden Apple Cinema, čekají na všechny návštěvníky drobné dárky. Vstupenky si mohou zájemci rezervovat v pokladně multikina a vyzvednout nejpozději 30 minut před představením. Jednotné vstupné je 40 Kč.

 

 

Termíny