Immortal Shadows Fest XIX.

Hudba, Hard & Heavy, Hudební festival
Po roce je tu opět tradiční Immortal shadows fest. Kdo by řekl že první ročník byl v roce 1998. No jo letí to. Zatím vám můžeme nabídnout prvních šest doufáme že zajímavých kapel.

ANTIGOD
je zbytečné představovat tuto thrash.deathovou úderku.Před časem šokovali změnou na postu vokalisty, kterou zaujal sám velký CHYMUS z Isacaarum. Vyšlo také album Wareligion které okamžitě vzbudilo novou vlnu zájmu o kapelu.

STÍNY PLAMENŮ
Lord Morbivod je na black metalové scéně obrovský pojem.Velké množství projektů (Trollech,Umbrtka,...)z něj dělá jednoho z nejpracovitějších lidí v undergroundu.Poslední album ŠUM V POLOŠERECH je návrat k totálnímu nekompromisnímu blacku.

ADOR DORATH
Psychedelic metal z Těšínska, modernější pohled na věc. Vloni jeli turné k albu The Very Essence of Fire (Shindy production).

PAČESS
Megazajímavý projekt kytaristy Pačessa s Asgard právě dokončil nové album Trapista. Podílelo se na něm opět několik zajímavých hostů (Blackosh, Morbivod, Khaablus, Zdeněk Černý (Titanic), Tomáš Chylík atd). Deska výjde u slovenského vydavatelství Gothoom productions v lednu 2016. Zároveň bylo potvrzeno několik koncertů na letní sezónu.

BETON
Totální crustová mlátička z neuvěřitelně "švédskýma" kytarama. Poslední album "Konský kokot" je venku teprve chvíli. U nás je kapela známá především v punkových a crustových kruzích ale stojí za to.

VIRTUAL VOID
Opět se trošku probouzíme k životu neboť nové album je ve stádiu dokončování. Bude se jmenovat REST IN PISS (další z našich slovních hříček) a očekávejte ho v dubnovém Pařátu.

A další.
Termíny