Photoman! - křest knihy

Výstava, Hudba

Pop-art a street culture fotograf Dereck Hard vydává první český audiovizuální fotografický komiks Photoman!, vycházející v knižní podobě. Křest knihy a následná release proběhnou tuto sobotu 6.12. v klubu Zephyr na Starém městě, vstup je zdarma a všichni jsou srdečně zváni. Kmotry knihy budou Tomáš Hanák, James Cole a Marie Retková. Jako DJ se představí producent Dryman a poprvé budou moci diváci slyšet na živo i ústřední píseň Photoman! Jamese Colea a Martina Svátka.

Kromě křtu a muziky se můžete těšit na virtuální výstavu fotografií z knihy a také budete mít možnost si nechat knihu podepsat autorem, herci a dalšími členy realizačního teamu.

Námětem knihy je Hardova autorská povídka, která je jakousi pouliční moderní love story doplněná o komiksové nadpřirozeno pro děti a mládež.

V hlavních rolích se představí mladá nadějná herečka Elizaveta Shvachko, tanečník Jimi Jme, Tomáš Hanák, Marie Retková, James Cole, Michal Jetmar, Martin Šíp, Milan Jirčík, Martin Eichler, Hugo Zvoneček a další…

Termíny