Seminář s KOKOZOU: Městská zahrada z pohledu současné legislativy a Mikulášská besídka

Volný čas

Připravte si zápisníky a vyzbrojte se trpělivostí, povíme si, jak je na městské zahradníky připravena legislativa a jak se můžeme připravit my na ni. Kurz pouze pro otrlé. 
Po workshopu jste zváni na vánoční besídku městských zahradníků.


Lektorky: Lucie Matoušková Lankašová a Kristina Regalová
Lucie s Kristinou, zakladatelky Kokozy, stály u zrodu několika komunitních zahrad, spolupracují s firmami a snaží se o rozvoj městského zahradničení a kompostování. V letošním roce navíc rozjeli užší spolupráci s firmami a kromě pop up zahrádky na Arkádách, otevřely novou komunitní zahradu na Praze 11, do které zapojili i zahradníky s duševním onemocněním.


Cena a platba:
• 450 Kč při platbě předem (účet 2834672339/0800, do zprávy pro příjemce napište své jméno a název workshopu)
• 550 Kč na místě
• pokud workshop doporučíte kamarádovi, partnerce, manželce, bratrovi nebo jednoduše někomu dalšímu, dostanete 10% slevu, zaplatíte tedy každý / každá pouze 405 Kč (jedině při platbě převodem).

Pro závazné přihlášení využijte formulář na: http://www.kokoza.cz/registrace-workshopy/, nebo email: radka@kokoza.cz.

BESÍDKA:

Je konec sezony a městští zahradníci mají konečně čas si na chvíli sednout, dát si společně svařák s chlebíčkem. Bude to zahradnická a kompostovací jízda:)

S naší Radkou, která se ujala skvěle organizace workshopů a má na terase Balkon nejen k nakousnutí a s Kristinou z Komunitní zahrada ZEBRA tvoříme program v duchu vánočních tradic a zároveň bychom s vámi chtěli prodiskutovat témata jako členství v zahradě, skleníky a jiné vymoženosti, kompostování, KPZ jako součást zahrad ve městě a zapojování seniorů.

Témat je doopravdy hodně, přihoďte to vaše. Bude to moc fajn!

Termíny