Králův kejklíř - neděle 14.12. od 14:00 hodin v GUD

Divadlo, Pro děti

Stárnoucí kouzelník Čáryfuk si najde nového učedníka chlapce Bonifáce a naučí ho veškerému svému umění. Bonifác, ale nejen on, prožije díky svému řemeslu spoustu napínavých dobrodružství a hlavně se naučí pomáhat dobrým lidem. Nenechte si ujít představení Divadla v kufru v Galerii umění pro děti GUD. Čeká vás hodně loutek, vysoká" umělecká" hodnota a plno písniček. Více na www.divadlovkufru.cz či na www.galeriegud.cz 

Představení je určeno dětem ve věku od 3 let. Vhledem k omezené kapacitě, nutná rezervace předem na rezervace@galeriegud.cz. Jednotná cena 150,-Kč. Součástí ceny je i vstupné na výstavu "Pimprlárium".

V Galerii GUD máte poslední příležitost shlédnout výstavu „Pimprlárium“, kterou připravilo Loutkové divadlo Ostrava. Součástí výstavy jsou i umělecké snímky Jindřicha Štreita, jednoho z nejvýznamnějších současných českých fotografů. „Interaktivní výstava Pimprlárium je určena jak dětem, těmi nejmenšími počínaje, tak dospělým pamětníkům loutkářského umění. Návštěvníci se mohou seznámit s bohatou historií divadla loutek a prohlédnout si jednotlivé typy „dřevěných herců“, s nimiž se v divadelních představeních setkávají,” říká autor výstavy Tomáš Volkmer.

Termíny