ZIMNÍ PŘÍMĚSTSKÝ KEMP

Sport, Pro děti

2. ročník příměstského tábora klepe na dveře a opět se bude na co těšit. Ojedinělá akce s programem pro děti a mládež opět zaplní sportovní halu Děkanka a nabídne sportovní vyžití během vánočních svátků. Akce je určena pro začátečníky i pokročilé.

Od 2. do 4. ledna se na Praze 4 uskuteční 2. ročník zimního kempu se zaměřením na halové sporty a zvláště pak florbal.

Florbalová škola Bohemians ve spolupráci s Víceúčelovou halou Děkanka opět připravila bohatý sportovní program pro účastníky z řad široké veřejnosti během vánočních svátků. Pro dívky i chlapce ve věku 5-15 let bude ve třech dnech připraveno pestré sportovní vyžití od rána do večera. Od 8:00 do 17:00 budou děti zlepšovat své sportovní dovednosti při soutěžích, trénincích a dalších aktivitách, které pro ně připraví zkušení trenéři.

A na co se ještě můžete těšit? Zatrénujete si s našimi nejzkušenějšími trenéry i známými extraligovými hráči a hráčkami, ale také vyzkoušíte různé jiné sporty, různé typy tréninků, a dokonce se setkáte i s taktickou přípravou, jaká je dnes u těch nejlepších týmů úplně běžná – s rozbory florbalových zápasů a motivačními filmy.

Pro účastníky jsou připraveny 2 typy cen. Částka za celý kemp činní 1.100,-Kč. V případě, že se účastník přihlásí pouze na jeden den, zaplatí 350,-Kč. Pro naše malé sportovce, kteří absolvují celý kemp, máme připravené dárky, které jistě rádi využijí pro další sportování.

Věříme, že 2. ročník opět nabídne všem našim účastníkům vhodnou formu trávení volného času oproti sezení před televizí a děti si s úsměvem náš kemp užijí. Neváhejte se přihlásit, těšíme se na Vás.

Termín a místo:

2.1.-4.1.2015 (denní program od 8:00 do 17:00)

Sportovní hala Děkanka, Děkanská Vinice I. 987/5, Praha 4

 

Kontakty:

Barbora Blažková

Tel.: 774-168-745

Mail: sekretar@fbsbohemians.cz

Termíny