Relaxační víkend s pečením cukroví

Volný čas, Pro děti, Kurzy, vzdělání, konference

Jeďte relaxovat na Šumavu do Nebespánu a vraťte se s krabicí luxusního vánočního cukroví.

Vánoce bez cukroví si jen těžko umíme představit.  Ale opravdu se vám chce samotné stát v kuchyni? Když navíc stačí chvilka nepozornosti, a celá práce může přijít vniveč? Vyrazte 5. - 7. nebo 12. - 14. prosince na prodloužený víkend do Nebespánu v Kašperských horách a napečte si luxusní cukroví pod vedením zkušené cukrářky Jany. Nebudete v tom sama, a hlavně – výsledek je zaručený!

„Budete péct nejen tradiční kousky, ale naučíte se i nové, moderní recepty a domů si odvezete celou krabici výborného vánočního cukroví. Můžete přijet i s dětmi, v době pečení se o ně postaráme. Pobyt s pečením cukroví je primárně koncipován jako standardní víkend, ale můžete si vybrat i prodloužený víkend za výhodnou cenu a užít si předvánoční atmosféru na horách,“ říká Sabina Kmecová z restaurace a hotelu Nebespán v Kašperských Horách.

Centrum se specializuje na gastronomické zážitky, zdravotní cvičení, ale také na aktivity pro rodiny s dětmi. Pokud se tedy na relaxační pečení vydáte i s dětmi, kromě jejich hlídání v době pečení je vám kdykoliv k dispozici velká krásně vybavená herna hned naproti kavárně.

Více informací na http://www.nebespan.cz/

Nebespán café & apartments
Náměstí 7
Kašperské Hory
341 92
tel.: 603 255 563, 603 253 242
email: info@nebespan.cz

Kontakty

www.nebespan.cz

Termíny