FRÝDA ZAHÁJÍ ADVENT

Volný čas

O tom, že Vánoce už pomalu klepou na dveře, se budou mít možnost již brzy přesvědčit i návštěvníci obchodního centra FRÝDA. Před několika dny se díky dekoracím naladilo do vánoční atmosféry, kterou od poslední listopadové soboty podpoří také i bohatý adventní program „Naše první vánoce“ a charitativní projekt „Strom splněných přání“.

Počínaje 29. listopadem až do předvánočního víkendu bude v  novém obchodním centru FRÝDA každou sobotu připravený bohatý program pro malé i velké včetně vánoční pohádky, zábavné mikulášské nadílky, vánočních kreativních dílniček, zpívání koled, soutěží a řady dalších překvapení, které dětem zkrátí čekání na Ježíška.

Do 20. prosince se mohou zase dospělí návštěvníci zapojit do charitativního projektu Strom splněných přání, jehož prostřednictvím se dají plnit přání dětí z Dětského domova ve Frýdku-Místku. „Rozhodli jsme se touto formou zpříjemnit dětem svátky a nakoupením dárků dle jejich přání jim přinést trochu radosti,“ říká ředitelka centra Petra Bujnošková a dodává: „Akce začíná již tuto sobotu v 15.00 hodin ve vnitřních prostorách u hlavního vstupu. Od této chvíle potomkaždý den od 14 do 20 hodin a o víkendech od 10 do 20 hodin mohou zákazníci vybírat z konkrétních dětských přání, nakupovat dárky a přinášet je k vánočnímu stromu“.

Poslední listopadovou sobotu se děti mohou těšit také na divadelní představení „Vánoční pohádka“, které je určeno zejména malým divákům a trvá 45 minut. Během celého odpoledne budou otevřeny i vánoční dílničky, kde si mohou děti vyzkoušet výrobu adventních věnců, andílků nebo zdobení perníčků. Se svými sny se pak mohou svěřit v Ježíškově poště.

Pro všechny návštěvníky bude až do Vánoc k dispozici zdarma i balící služba dárků zakoupených v OC FRÝDA.

 

PROGRAM „NAŠE PRVNÍ VÁNOCE“ 29. 11. - 22. 12.

 

Sobota 29. 11.

14:00 Dětské divadélko – Vánoční pohádka

15:00 Zahájení Stromu splněných přání

14:00 -  18:00 První adventní dílničky (výroba adventních věnců, zdobení perníčků, výroba andílků)

Ježíškova pošta, tradiční vánoční soutěže

 

Kontakty

www.ocfryda.cz

Termíny