Prahu budou i letos křižovat Mikulášské jízdy

Turistika

Vlak plný atrakcí Cyklohráček, mikulášská nadílka, slavnostní ohňostroj a pro dospělé pivo Ferdinand

Praha - Tradiční mikulášský parní vlak vyjede do zimní Prahy první prosincový víkend. V sobotu 6. prosince od 9:00 hodin a v neděli 7. prosince do 18:00 hodin mají děti i rodiče možnost zažít opravdovou sváteční jízdu společně s Mikulášem, jeho družinou a slonem Elfíkem.

České dráhy a benešovský pivovar Ferdinand společně s dalšími už tradičně spojily své profese pro potěšení malých i velkých účastníků.  Na děti čeká pestrý program a mikulášská nadílka. Občerství se sladkostmi a malinovou Ferdinádou, pro dospělé je připraveno pivo Ferdinand na čepu. Vyhlídková jízda po pražských nádražích vlaky taženými historickou parní lokomotivou Šlechtičnou z roku 1949 a motorovým Brejlovcem potěší a navodí předvánoční atmosféru každému.

Parní vlak bude vpravený vždy z nádraží Praha-Braník a postupně projede několik tras po pražských tratích. Zájemci mohou zažít také večerní jízdu noční osvětlenou Prahou po takzvaném pražském Semmeringu. V sobotu se na večerním nádraží Praha-Braník bude konat ohňostroj

Účinkují

Jízdní řád

Odjezdy parního vlaku z Prahy-Braníka:

·         sobota: 9:28, 12:00, 14:14, 16:45 hod.

·         neděle: 9:28, 12:00, 14:14 hod. 

Předprodej jízdenek probíhá na nádraží Praha-Braník a na Masarykově nádraží v mezinárodní pokladně denně.

Více na internetové adrese: http://www.cd.cz/zazitky/kam-na-vylet/1218-mikulasske-jizdy-prahou

JÍZDNÍ ŘÁD – Odjezdy z Prahy Braníka jsou garantovány, ostatní časové údaje jsou orientační.

Termíny