VÝSTAVA-PREZENTACE MEZINÁRODNÍHO UMĚLECKÉHO PROJEKTU

Výstava

Ve čtvrtek, 4. prosince 2014, v 19.00h. Mezinárodní jazyková škola O'key zve na zahájení jedinečné umělecké výstavy tvůrčího projektu "Andělé míru".

"Andělé míru" - je unikátní projekt, který se zrodil v Sibiři. V rámci tohoto projektu, každý ze 365 umělců z různých měst a zemí namaluje jeden obraz velikosti 1x1m, který je věnován Andělu Strážnému. V současné době sbírka obsahuje 55 obrazů od umělců z různých měst Sibiře a Dálného Východu, z Ufy, Moskvy a Minsku.

Na zahájení výstavy se uskuteční prezentace projektu, prohlížení obrazů, bude prezentováno video o projektu s TEDx. Bude pracovat fotoinstalace, bude zorganizován prodej suvenýrů z projektu. Kromě toho se každý bude moct podílet na tvorbě společného obrazu s Andělem, který se později daruje Mezinárodní jazykové škole O'key, spoluorganizátoru projektu v Evropě. Podle tradice každý účastník obdrží "andělskou pásku inspirace" - symbol projektu, což vyjadřuje Inspiraci, Dobrotu, Lásku a víru v to, že každý z nás má v tomto životě svého dobrého Anděla Strážného. Výstava bude dále pokračovat na několika místech v Evropě, v zemích jako Rakousko, Německo, Španělsko a další.

Webové stránky projektu - www.365angels.com

365 umělců se ukáže jako jeden tvůrce inspirovaný světem!

Zahájení výstavy: 4. prosince 2014, v 19:00h.

Přijďte, čekáme na Vás!


Místo konání: Mezinárodní Jazyková Škola O'Key
Sokolská 1792/52 , Praha 2 , 4. patro , metro I.P.Pavlova
Výstava je otevřena: po – pá, 12.00 – 17.00h.

Kontakty:
Tel. +420 608 04 55 00
okey@okey-school.com
www.okey-school.com

Mediální partneři: zpravodajský portál Respublika.cz, městský portál 420on.cz, interaktivní rádio “Společně, vinegret.cz

Termíny