Masters Of Blues

Hudba, Jazz & Blues
Jazzový klub Reduta letos znovu připravil tradiční Silvestrovskou oslavu a nabídne návštěvníkům slavnostní zábavu ve velkém stylu. Nádherné melodie, živelné rytmy, ohromná show a unikátní prostředí vytvoří tu správnou kombinaci pro příjemné rozloučení se s uplynulým rokem. Komorní atmosféra nejstaršího pražského jazzového klubu bude až k prasknutí nabitá pulsující energií špičkové muziky a zábavou na úrovni.
O tu správnou náladu v průběhu slavnostního večera se postarají Masters of Blues, kapela složená z těch nejlepších českých bluesmanů, která nasadí rytmus, co chytí a nepustí. Na jeho vlně Vás provedou historií blues i jeho hudebních sourozenců. A kdo ví, možná že cestou potkáte třeba i Raye Charlese nebo božského Elvise. Aby toho nebylo málo, Masters of Blues vystoupí spolu s duem Hot Sisters, Doris a Sophií Lamošovými. Rodačky z Vídně se vrátily do Česka, aby tu okouzlily publikum svými nádhernými hlasy, temperamentním projevem i odzbrojujícím smyslem pro humor. Tyto andělsky půvabné sestry předvedou ďábelsky energický zpěv, který rozproudí bujarou zábavu. Fantastické dvojhlasy talentovaných zpěvaček vás nadchnou při jejich sólových výstupech. Jako vokalistky pak spolu s rázným a svižným projevem Masters of Blues vytvoří uvolněnou atmosféru, ve které se budete moci rozloučit s odcházejícím rokem a radostně vkročit do toho nového.
Nebyl by to pořádný Silvestr, kdyby v rozpustilém veselí občas nezacinkaly sklenice a příbory. A ani o tato potěšení nebude rozhodně nouze. V Redutě Vás přivítáme welcome drinkem na povzbuzení apetitu. Těšit se můžete na delikátní tříchodové menu a na baru najdete širokou nabídku alkoholických i nealkoholických nápojů. Budete si moci vychutnat exkluzivní moravská i francouzská vína, pálenky těch nejlepších značek nebo tradiční české pivo. Barman Vám rád připraví některý ze svých originálních míchaných nápojů a samozřejmě nemohou chybět vybrané sekty.
Neseďte u chlebíčků, když si můžete užít zábavu, která má glanc.
Klub bude pro Vás otevřen od osmé hodiny večerní, od 21.hod až do druhé hodiny ranní živá produkce.
Termíny