První setkání ATAK

Volný čas

Na prvním setkání Akademie Tančící kuchyně (ATAK) se dozvíte, jak si užít klidné a pohodové Vánoce, jak se nestresovat, nenabrat zbytečná kila a mít se opravdu svátečně.

S lektorkou Janou Černou se seznámíte s principy zdravého stravování a chytrého mlsání, dozvíte se, jak si poskládat jídelníček v náročném vánočním období, jak i o Vánocích jíst zdravě, chutně a rozumně. A nebudou chybět ani vynikající recepty na vánoční cukroví, po kterém nepřiberete!

Akce je určena všem, kdo mají rádi dobré jídlo, ale chtějí se skvěle cítit nejen o Vánocích, ale i po nich, a vyhnout se tak novoročním depresím. Nepůjde nám jen o recepty, ale hlavně o principy, jak rozumně vařit a jíst, jak si užít tradiční jídla a jak je třeba druhý den vybalancovat něčím lehčím. Nic nebudeme zakazovat, ale budeme naopak hledat cesty, jak optimalizovat porce a jak jídla kombinovat.

Zároveň ukážeme praktické a rozumné alternativy zdravého vánočního cukroví, inspirované radikálními směry stravování, a dáme vám i tip na originální vánoční dárek – vánoční likér, kterým můžete potěšit svoje blízké! Kromě vánočního likéru budeme připravovat také vánoční smoothie, vánoční nepečené cupcaky a vosí hnízda jinak (inspirovaná veganstvím).

Registrace zde
 

Tuto akci vám přináší Gastronaut.cz.

Termíny