15.11.2014 - Závody šlapadel o 1.000,- Kč a trénink chrtů

Volný čas, Sport, Pro děti

Program pro sportovce, skupiny přátel, i jednotlivce, relaxující diváky, rodiny s dětmi.

Přijďte si aktivně či divácky užít s přáteli, rodinou, či jednotlivě,  skvělé zábavy u skvělého jídla i pití, bezkonkurenčního programu v bezkonkurenčním prostředí jako bonus k tomu, vše v zeleném věnci přírodního parku Košíře - Motol.  Možnost výher jako další příjemný bonus. Trénink chrtů se koná, i kdyby pršelo - chrtům déšť nevadí a na vás na kryté terase pršet nebude. Budete-li si chtít zasportovat a využít šlapadel (bez placení půjčovného), pro případ deště si přineste nepromokavou bundičku - pak se u nás osušíte a zahřejete. Kdyby vám bylo chladno, máte možnost využít skvělého zázemí přilehlé restaurace v Cafe Gallery a SportBaru a na terasu vyjít jen pro zhlédnutí závodu či tréninku - speaker Vás průběhem dne provede.  


I. NP - Krytá terasa se stolečky a tribunovými sedátky:
(přiléhající k Cafe Gallery Restaurant a Sport-Bar Restaurant)

  • závod velkých šlapadel (Pedal Big Go-Kart) o 1.000,- Kč (1. jezdec) nebo 500,- Kč (2. jezdec)
  • závod malých šlapadel (Small Pedal Go-Kart) - o sladkou odměnu pro první tři vítěze
  • volné jízdy šlapadel
  • mazlení s chrty a fotografování s chrty
  • speciality restaurace Four Leaf Restaurant

Vstupné: klasické vstupné se nehradí, koupíte si pouze Konzumační lístek v hodnotě 200,- Kč/osobu vč. dětí (vyjma kojenců), který uplatníte v restauraci jako platidlo (útratu navíc uhradíte ve Sport-Baru).
V ceně tohoto balíčku je: - startovné do závodu šlapadel, - půjčovné na volné jízdy šlapadel, - možnost shlédnutí tréninku chrtů

Můžete využít velká šlapadla v závodu na outdoor dráze a třeba vyhrát ve finále 1.000,- Kč (první jezdec) nebo 500,- Kč (druhý jezdec).  Podmínky: minimální účast 16 přihlášených závodníků velkých šlapadel, jinak se závod nekoná a budou probíhat volné jízdy.
Malá šlapadla v závodu o sladkou odměnu pro první tři vítěze.
Podmínky: minimální účast 16 přihlášených závodníků velkých šlapadel, jinak se závod nekoná a budou probíhat volné jízdy. (Happy Family, přátelské utkání, apod.)

Pozor - vyzkoušíte si jízdu na opravdovém (!) závodním okruhu - ne ledasjakém, mimořádná kvalita finálního asfaltu Vám zajistí skvělou jízdu - dráha bez důlků, jamek, boulí, nebudete se vyhýbat cyklistům, bruslařům, apod.  Skvěle si zasportujete!
Přijďte se vyřádit - šlapat nebo fandit! 

Skvělý tip na skvělý oběd nebo večeři za nepřemrštěné ceny, jako bonus možnost neplatit půjčovné šlapadel a ještě vyhrát cenu, shlédnout chrty v tréninkových bězích. 
Uvidíte greyhoundy na dostihové dráze, která nemá v kontinentální Evropě obdoby. Uvidíte v akci nejrychlejší psy planety - přímé potomky dostihových legend profesionálního dostihového sportu, například Austrálie nebo Irska, můžete se s nimi pomazlit, vyfotit. 

Ze sobotního menu připraveného specielně pro tento den si jistě vyberete - přináší speciality vyšší cenové kategorie i ty za přijatelnou cenu, přesto jde v obou případech o výtečnou gastronomii kuchyně Four Leaf Restaurant.
Pozn.: Veškeré restaurace v I. NP i s terasami jsou v provozu každý den, nejen v sobotu.
Můžete si také předem sjednat pro účast ve Vyhlídkové restauraci závazné menu pro skupinu přátel a oslavit zde firemní nebo rodinný event. 

 

Termíny