KURZ: STEREOTYPY, JAK JE ROZPOZNAT A VYUŽÍT PŘI PRÁCI S KLIENTY I V RÁMCI TÝMU

Kurzy, vzdělání, konference

Přihlašte své zaměstnance na otevřené kurzy v Praze - akreditováno MPSV ČR

KURZ: stereotypy, jak je rozpoznat a využít při práci s klienty i v rámci týmu 

PRAHA  ● 16.12.2014 ● 9.00 - 16.30hod ●1500kč

ANOTACE KURZU:

„Introverti jsou asociální! Věc, dělaná na poslední chvíli bude odfláknutá! A kdo to vidí jinak než já, vidí to blbě!“ Spousta z nás někdy uvěřila podobným nepravdám, protože je přirozené, že si svět zjednodušujeme, abychom se v něm vyznali. Zároveň je ale přirozené, že se ostatní chovají jinak než my a přitom nám to nedělají naschvál. Máme totiž odlišné preference chování a právě o nich je tento kurz. Budeme si prakticky zkoušet a ukazovat osobnostní typy, které vychází z teorie C. G. Junga. Zjistíme, že neexistuje lepší nebo horší typ. Každý má své nedostatky, ale i přednosti a záleží na nás, jak s nimi naložíme, nejen u sebe, ale i ve spolupráci s ostatními. Pochopení preferencí přispívá k vlastnímu růstu, k toleranci a možnosti lépe zvládat konflikty s ostatními a najít cestu tam, kde jí hledat chceme.
Příprava: Pro účast na kurzu je nutné vyplnit osobnostní dotazník (zabere cca 20 minut). Výsledky budou anonymně použity k přípravě cvičení v rámci kurzu a budou individuálně předány každému účastníkovi, který sám rozhodne, zda je chce sdílet s ostatními.

Standard 1d „Poskytovatel vytváří a uplatňuje vnitřní pravidla pro ochranu osob před předsudky a negativním hodnocením, ke kterému by mohlo dojít v důsledku poskytování sociální služby.“

ON LINE SVÉ ZAMĚSTNANCE PŘIHLASTE:

http://portuspraha.wix.com/portuspraha#!vzdelavani-kurzy-otevrene/cker

Účinkují

lektoři občanského sdružení Portus Praha

Kontakty

www.portus.cz

Termíny