Konference REVIVAL - "Je čas hýbat se vpřed"

Volný čas, Hudba, Kurzy, vzdělání, konference

Je čas hýbat se vpřed přátelé! :) tak zní název konference, na kterou vás všechny chceme pozvat.

Bude se konat v prostorách "U milosrdných bratří" nedaleko Poříčí ve dnech 28-29.11. Organizace probíhá pod záštitou Společenství Jakubčataá - těšit se můžete na bohatý duchovní program, chvály, svědectví, přednášky a duchovní rozhovory. Příjdou i skvělí hosté: Braňo Letko a Lamačské chvály, kapela Godknows, a Julo Slovák (líder kapely eSPé)

Pro koho je konference určena? Pro tebe a pro každého, kdo touží po živém vztahu s Bohem, komu není lhostejná budoucnost města, rodiny, ...zkrátka pro kohokoliv z blízkého i dalekého okolí.

Nezáleží na věku, vírovyznání, bydlišti - na ničem jiném než na tom, že se chceme ako jedna generace spojit a vykročit. Převzít odpovědnost za dění v našem okolí, vidět probuzené města a v každodenním životě se svými skuty přiznávat k tomu, že Ježiš Kristus je náš Král!

Proto vás chceme povzbudit, abyste na tuto událost zvali svoé známé a přátelé, pomohli nám i touto cestou propagovat tuto událost. Info jsou i na FB https://www.facebook.com/events/1504935816441920/

VSTUPNÉ bude dobrovolné - každý dle svých možností bude mít příležitost přispět a pomoct nám vykrýt náklady spojené s pronájmem prostor a pod.

REGISTRACE bude brzo na stránce http://www.jakubcata.eu/page/konferencia-revival . V průběhu následujících dnů budeme přidávat všechny důležité info a pokyny, no klidně nás kontaktujte na jakubcata@jakubcata.eu v případě jakýchkoliv dotazů.

Těšíme se na každého, kdo vřele příjme pozvání a přidá se k nám. Čím víc nás bude, tým líp! Boh touží s každým z nás spolupracovat na Jeho díle spásy, tak pojďme do toho!!!

Vždyť celé tvorstvo toužebně vyhlíží a čeká, kdy se zjeví sláva Božích synů. (Řím 8,19)

Účinkují

Braňo Letko a Lamačské chvály http://lamacskechvaly.sk/
kapela Godknows http://godknows.piar.sk/
Julo Slovák (líder kapely eSPé) http://espe.spolocenstvosp.sk/

Kontakty

www.jakubcata.eu

Termíny