Nordic Walking Klinika

Volný čas, Sport, Turistika, Kurzy, vzdělání, konference

Čtvrtý ročník setkání lidí, kteří se zajímají o pohyb s holemi. Budou přítomni nejlepší odborníci na Nordic walking z týmu Nordic sports a sítě nordicwalkingpoint.cz , kteří se sjedou z celé České republiky, Slovenska a budou Vám k dispozici pro tento den ZDARMA.

„Nordic Walking klinika“ zanamená ta nejlepší péče o Vás a  je pro vás kdo…

Chcete začít – poznejte sami na sobě, o čem je opravdu Nordic walking a co by Vám mohl přinést. Odpich z hole má „náboj“, dynamiku a není to „nošení klacků do lesa“ jak je často vidět okolo na stezkách v lese. A není to pro každého!

nebo může být pro Vás, kdo...

Již kondičně chodíte s holemi a chcete se ujistit, že používáte správné vybavení, chcete zkontrolovat vaši techniku instruktorem, zajímá Vás, co je s holemi možné krom chůze, nové cvičení, jdete pro inspiraci, motivaci!

Bližší program na akci naleznete na našich stránkách: http://www.nordicsports.cz/akce/tradicni-nordic-walking-klinika-a-bazarek/

Pracujeme s osobním přístupem a chceme, aby se Vám dostalo kvalitní péče, proto Vás prosíme o přihlášení se na Nordic walking kliniku předem přes náš přihlašovací formulář nebo telefonicky na 548 221 582.

Těšíme se na Vás!

Termíny