ECOart TANČÍRNA #3 THE TAP TAP A DJ MIKOLÁŠ, vernisáž THE TAP TAP NAČERNO, svetry by RanDOMArt

Výstava, Volný čas, Hudba

Na ECOart TANČÍRNĚ budeme juchat a zpívat s kapelou THE TAP TAP, uvedeme vernisáž originální výstavy černého humoru o lidech s handikepem THE TAP TAP NAČERNO. Večerem provede i funky DJ MIKULÁŠ a o fashion se postará autorka krásných a funkčních ručně pletených svetrů RanDOMAart….
Hlavním účelem výstavy je upozornit na význam černého humoru jako důležité schopnosti komunikovat o vážných věcech s nadhledem.Celostátní turné nazvané „The Tap Tap načerno“ je pořádáno na podporu sbírky na dostavbu areálu Jedličkova ústavu a škol.
Podpořit sbírku přímo na www.sbirkajus.cz.

THE TAP TAP – MINI KONCERT ZAČNE PŘESNĚ V 18:00 HODIN

Kapela The Tap Tap je kapela složená z tělesně postižených studentů a absolventů škol pražského Jedličkova ústavu. Kapelu v roce 1998 založil a dodnes vede Šimon Ornest. The Tap Tap pravidelně vystupuje na českých festivalech (Rock for People, Mezi ploty, Trutnov Open Air Music Festival) a v zahraničí (v roce 2012 na LOH v Londýně, dále také v Moskvě a v předchozích letech v Madridu, Varšavě, Bruselu).

Mezi poslední velké úspěchy kapely patří například vystoupení na Pražském jaru, uspořádání 1. ročníku festivalu Pojď dál nebo nevídané charitativní akce (paralelně konaných koncertů v Praze, Brně a Ostravě) – Koncertu proti konci světa. Dále také již třetí ročník Mikulášské v Opeře, která byla také vysílaná v přímém přenosu na ČT2 a ČRo2.

V současné době The Tap Tap chystá turné spojené s výstavou černého humoru na téma handicapovaní a další zahraniční cestu, tentokrát do Izraele. Mimo to The Tap Tap pokračuje v rozvoji multifunkčního bezbariérového vzdělávacího centra – STUDEO.

THE TAP TAP NAČERNO

Smysl pro černý humor je specificky česká vlastnost a prochází napříč celou naší společností. Zasmějte se společně s námi vtipům o lidech s hendikepem a zeptejte se na cokoli, co Vás o nás zajímá. Všechny vybrané vtipy prošly tvrdou cenzurou členů kapely The Tap Tap – nejtemnější odstín černé legrace je tedy opravdu spolehlivě zaručen.

Autoři vtipů: Douša, Fefík, Hrdý, Koštýř, Rakus, Setík, Vrána — autoři časopisu Sorry, www.sorryvize.cz

Kurátor výstavy: Šimon Ornest

Grafické a expoziční řešení: Jan Augusta, www.janaugusta.cz

Pořadatel výstavy: Občanské sdružení TAP, www.os-tap.cz

Účinkují

Autoři vtipů: Douša, Fefík, Hrdý, Koštýř, Rakus, Setík, Vrána — autoři časopisu Sorry, www.sorryvize.cz

Kurátor výstavy: Šimon Ornest

Grafické a expoziční řešení: Jan Augusta, www.janaugusta.cz

Pořadatel výstavy: Občanské sdružení TAP, www.os-tap.cz

Termíny