Bazárek pro outloně // Slow loris day

Výstava, Film, Volný čas, Hudba, Pro děti, Turistika, Kurzy, vzdělání, konference

V neděli 9. listopadu od 14:00 si u nás vyberte nový kousek do vašeho šatníku, namalujte si obraz, nebo se jen ohřejte, a nechte se pohostit domácími dobrotami. Večer s námi zabrouzdejte podzimní melancholií při koncertu skvělé triphopové kapely OverlandInn! Pro děti máme připravený facepainting, zdravé mlsání a kurz malování.

Krásně strávenou nedělí pomůžete projektu Kukang, jehož členové usilují o záchranu kriticky ohrožených poloopicí – outloňů váhavých, jejichž okouzlující roztomilost se jim stala zkázou a rychle mizí z přírody na černé trhy.

Těšíme se na vás!

Vaše Nina, Johanka, tým Malování Kreslení a samozřejmě Kukangové!

Více informací o projektu na www.Kukang.org a facebookové stránce https://www.facebook.com/project.kukang.


ENG

Please accept our invitation for November the 9th from 14:00, and come spend a heartwarming Sunday in our studio. You can find a new fashion piece into your wardrobe, create a painting, or just warm up and we will treat you with our homemade pumpkin soup, ginger tea and lots of other goodies! Finally, let’s sway to the rhythms of autumn melancholy at OverlandInn concert that is coming up in the evening! We also preparedface-painting, healthy snacks and painting courses for the small ones!

By having fun, you will help to protect slow lorises, critically endangered primates, whose charming cuteness became also their doom! And so they are hastily vanishing from the rain forest to appear on the black markets with wild animals – maltreated and terrified. Project Kukang aims to fight this situation and help slow lorises return to the forests of Indonesia.

Help us to return their freedom and happiness! All finance which you donate will be transmitted by studio Malování Kreslení to Kukang project, which will use the entire amount for a construction of a rescue and rehabilitation center for slow lorises in Sumatra. The construction should begin this winter, but some finances to complete it are still missing.

We are looking forward to see you!

Sincerely Nina, Johanka, team Malování Kreslení and Kukang of course! : )

More information about the project on www.Kukang.org or a facebook page https://www.facebook.com/project.kukang.

 

PROGRAM:

14:00 - 20:00 Bazárek s oblečením, obuví, bižuterií a další

14:00 - 16:00 Dětský kurz malování a kreslení zdarma

15:00 - 17:00 Facepainting zvířátek pro děti i dospělé

18:00 - 18:30 Přednáška o projektu Kukang a ochraně outloňů váhavých

19:00 - 20:00 Autorské čtení Čtyři na šňůře

20:00 - 21:00 0verland Inn, koncert francouzského dua

Kolem 17:00 bude malé překvapení, kde nesmíte chybět!

Celý den budeme podávat domácí jídlo, pití a indonéské speciality.

Účinkují

Project Kukang - http://www.kukang.org/

Overland Inn - francouzská dvoučlenná hudební skupina, která byla založena v lednu roku 2006. Tvoří ji dvojice ve složení Chloë a Etienne Duputié. Ti hledají inspiraci zejména u hudebních interpretů jako je Radiohead, Blonde Redhead, Sigur Ros, the Cardigans nebo Portishead.
Nedávno jste je mohli vidět například v Roxy nebo Chapeau Rouge.

http://www.youtube.com/watch?v=5KAeJtqDXWU

http://overlandinn.com/

Čtyři na šňůře - Mladí autoři Warana Psavomorecká, Lukáš Prchal, Daniel Kubec a Lucka Kukačková vám přečtou úryvky ze svých knih S pavoukem na skle, Číča Avara, Čtyřstrunný kvartet a Štěně bez oušek.

Termíny