Základy úspěšného prodeje

Kurzy, vzdělání, konference

Co Vás čeká Kurz Vám pomůže s nalezením vnitřní motivace a chutě prodávat. Zbavíte se obavy vnucování a vytvoříte si návyk pro řešení potřeb zákazníků. Naučíte se jak prodat svůj produkt nebo službu – až k podpisu zákazníka. Odnesete si vlastní systém sebezdokonalování a vlastního koučinku.

Pokud se zúčastníte osobně na kurzu získáte nejen možnost konzultovat své dotazy s lektorem, ale navíc získáte videozáznam kurzu ke kterému se budete mít možnost kdykoliv v budoucnu vrátit a osvěžit si tak nabité znalosti a dovednosti. Kurz se bude živě vysílat přes internet a proto je možnost že se objevíte v naší internetové televizi.

Termín vysílání Kurz budeme vysílat 6. listopadu 18:30 – 21:30 Zakupte si osobní účast a získejte možnost konzultovat své dotazy osobně. Navíc získáte i videozáznam a můžete si své znalosti v budoucnu kdykoliv osvěžit. Místo vysílání Ateliér Digifoto Hráského 25,Praha 11 – Chodov vedle OC Chodov a OC Růže. Přibližně 2 minuty od stanice metra C Chodov.

Obsah Vnitřní motivace a životní mise Strach a práce s ním Opravdové navázání vztahu se zákazníkem Jak se stát důvěryhodným obchodníkem Jak vést rozhovor, tak aby obchodník prodal Jak vytvářet potřeby, pokud si je zákazník neuvědomuje Prodejní principy a koučovací způsob prodeje Jak vytvářet vypořádání na námitky Zjišťování, kdy mohu uzavřít obchod Uzavření obchodu Follow up, doporučení, dlouhodobý vztah se zákazníkem Tvorba SalesScriptu Práce s telefonem Další kanály pro získávání potencionálních zákazníků Osobní rozvoj Rétorika a neverbální komunikace Simulace a rozbor

Pro koho je kurz určen a. Obchodník nováček i pokročilý b. Obchodník se špatnými výsledky a návyky, c. Operátoři, d. Pultoví prodejci

Účinkují

O lektorovi Janu Laiblovi

Začínal jsem jako obchodní zástupce. Jak? Jednoduše, byl jsem hozený do vody. Dělal jsem to, co jsem myslel, že funguje, a poočku vzhlížel ke svým kolegům. Měli neuvěřitelné charisma. Záviděl jsem jim to magické kouzlo, kterým na zákazníky působili. Svůj zásadní rozdíl oproti nim jsem objevil až postupem času. Zajímal jsem se o principy. Pohled na obchod pro mě nabral zcela nový směr. Obchodník s talentem prodává. Jde mu to a třeba ani neví proč. To nebyl můj případ a nebylo na výběr. Na to „proč“ jsem prostě musel přijít. Tak jsem se dostal ke špičkovým obchodníkům. Nové poznatky jsem rovnou kombinoval s praxí u zákazníků. Zanedlouho jsem měl svůj první prodejní skript a – co byste čekali? Výsledky byly neuvěřitelné. Byl jsem na každou schůzku připravený do absolutního detailu. Nemohlo mě nic překvapit a měl jsem jasný plán prodeje. Nazval jsem ho Platforma 5. To vedlo k mému druhému životnímu zlomu. Začal jsem se o své zkušenosti dělit s kolegy a cíleně pracovat na prodejních technikách. A to už je vlastně moje dnešní největší vášeň. Předávání zkušeností, vytváření prodejních skriptů a práce s obchodními týmy. Mám úžasnou radost pokaždé, když se i úspěšný obchodník dokáže pozastavit a zdokonalit svoje jednotlivé dovednosti. Obchodník je jednou z nejtěžších profesí, ale zároveň jednou z nejlepších, které si můžete vybrat.

Kontakty

www.kurzyzive.cz

Termíny