RENT - kultovní pop-rockový muzikál!!!

Divadlo

RENT - ŽÍT SE DÁ JEN DNES! Kultovní muzikál konečně v české verzi!

14. prosince 2014 oslaví muzikál RENT svůj triumfální návrat na pražskou divadelní scénu! Premiéra se uskuteční v DIVADLE NA PRÁDLE!

VSTUPENKY MŮŽETE ZAKOUPIT NEBO REZERVOVAT PŘÍMO NA TOMTO ODKAZU:

http://www.ticketstream.cz/pls/czech/dls.dls_by_event_tr?event_id=110977&code=TICKET&language=2

Broadwayský muzikál, který si anglickou verzí u nás získal oblibu diváků, stejně jako respekt kritiků, se díky tomuto obrovskému úspěchu nyní rozezní v českém nastudování. Hvězdy pražských muzikálových divadel představí tuto průlomovou rockovou operu česky poprvé v Praze již o Vánocích! Uvidíte své oblíbence, například z divadel Hybernia, Karlin, Kalich a Broadway, v intimním prostředí, blíže k divákům. 

Americký přelomový muzikál Rent od Jonathana Larsona přepsal dějiny tohoto žánru. Pro svou hudební kvalitu i sílu výpovědi je často srovnáván s nejslavnějšími tituly newyorské Broadwaye. Kritika ho dokonce označila za „nejlepší původní muzikál od roku 1950“. Autentickým jazykem a moderní rockovou hudbou volně vypráví příběh slavné Pucciniho Bohémy. Její příběh přenesl do umělecké čtvrti současného New Yorku, kde žije parta kamarádů, snažících se nepromarnit své životy, které mají jen v dočasném pronájmu. Nelehkého úkolu - českého překladu díla se ujal Milan Malinovský.

Výčet prestižních ocenění muzikálu: 

Pulitzerova cena za scénář  4x Tony Award 6x Drama Desk Award 2x Theatre World Award  
Účinkují

OBSAZENÍ:

Mark Cohen - Tomáš Vaněk
Roger Davis - Roman Tomeš, Michael Kluch
Mimi Marquez - Michaela Doubravová, Michaela Horká
Tom Collins -  Tomáš Novotný, Martin Šemík
Angel - Laco Hudec, Lucie Brychtová
Maureen Johnson - Barbara Chybová, Michaela Zemánková
Joanne Jefferson - Lucie Bakešová, Vendula Příhodová
Benjamin Coffin III - Milan Malinovsky, Josef Guruncz
V dalších rolích: Kateřina Sedláková, Jitka Jackuliak, Karel Korsa, David Bouša

Libreto, hudba, texty - Jonathan Larson Český překlad a přebásnění: Milan Malinovsky Režie - Steve Josephson Dramaturgie - Ondřej Doubrava Choreografie - Tod A. Kubo Hudební nastudování - Aleš Háva Kostýmy - Laco Hudec
Termíny