Výstava kostýmů Národního divadla v NG Myslbek

Výstava

WEAR IT - MOVE IT!

Módní přehlídku v pasáži Myslbek otevírá výstava divadelních kostýmů Národního divadla.

 

Oblečený tanec aneb jak padnou módní značky členům Baletu Národního divadla v rytmu moderny, předvedou na netradiční přehlídce 8. listopadu v pasáži Myslbek od 17 hodin.

Modely značek galerie Myslbek rozhýbají na svých tělech primabaleríny Baletu Národního divadla a jejich pánské protějšky na taneční módní přehlídce. Prosklený vzdušný prostor pasáže Myslbek se v sobotu 8. listopadu stane přehlídkovým molem, do něhož sólistka Baletu ND a choreografka Zuzana Šimáková zapojí i eskalátory. Václav Laušman nechá členy Baletu předvést se na moderní hudbu.

Kulisu módní přehlídky dokreslí výstava oblečení, které však v okolních obchodech nenajdete. Od 22. října si mohou návštěvníci přímo v pasáži Myslbek prohlédnout výstavu hereckých kostýmů Národního divadla. Kostýmy připomenou postavu Cyrana a Roxany, královny Alžběty a hraběte z Essexu a dalších včetně dětských kostýmů. "NG Myslbek spolupracuje s několika kulturními institucemi včetně Národního divadla a v kulturním duchu se nesou také akce, které v pasáži můžete navštívit," řekla k dlouhodobějšímu konceptu pasáže manažerka Karolína Prýmková. Na přehlídce se s výstavou rozloučíme.

Kontakty

www.ngmyslbek.cz

Termíny