> 25.10. @ Papírna,

Hudba

V rámci Pleasure Station 2014, které pořádá občanské sdružení Žonglér sme se milerádi k akci připojili a doplnili program o trojici různorodých alternativních hip hoperů, kde minimálně jedno jméno by vám mělo být sakra povědomé a zbytek si budete přát vidět znova žejo. 

2ECOND CLASS CITIZEN [UK]

Abstract hip-hop / trip-hop / psychedelic

http://2econdclasscitizen.bandcamp.com/

https://soundcloud.com/2econdclasscitizen

 

2econd Class Citizen, mladý muž z Londýna, Anglie, dělá hudbu, která se jednoduše nazývá "wyred folk": hybridní elektronicky produkovaný folk v kombinaci s instrumentálním hip hopem. Pohybující se mezi melancholií a čistým hněvem. Silné kytarové riffy jak ze starých psych rockových nahrávek nebo ozvěny lidové hudby? Je tam beat, ale není to Hip Hop - alespoň ne tak, jak ho známe. Ano, jsou zde kytary, ale není to folk. Jde dál, do nového prostoru kde tyhle škatulky prostě nestačí… Ale Aaron sám by to nikdy tak nepopisoval. Prostě vidí sám sebe jako producenta či dirigenta stojícího před orchestrem zapomenutých záznamů čekajícím na svůj čas hraní. Při svých živých vystoupeních používá různé nástroje a tentokrát bude mít sebou kytaru, gramce a bicí podložky což posune jeho show ještě o krok dále!

 

JAMES REINDEER [UK]
underground rap / free jazz / doom

http://jamesreindeer.bandcamp.com/
http://jamesreindeer.blogspot.cz/

Cestovatel,multi umělec, raper. Ale hlavně skromňák a dobrej kluk. V Plzni již dokonce počtvrté a pokaždé jinak je tu James zpět! Podruhé se svojí nejnovější deskou výstižně pojmenovanu vi. vi. vii. a to to ještě píšu anglicky, páč v originále je to strašně arabský a překladač to nebere. James během své kariéry spolupracoval či spolupracuje s nespočtem producentů, raperů jako například Son Luc, fbcfabric, James Phoney nebo výše zmiňovaný 2econd class citizen. Projel Evropu i Ameriku křížem krážem a dokonce si zahrál i na legendárním Glastonbury. Takže je všecko jasný, JR se po x projektech vydal zpátky sám k sobě a natočil desku prolezlou blízkovýchodními rytmy, freejazzovými instry a undergroundovým nádechem. Kdo byl naposledy, tak musí zažít znovu! Tohle neni hip hop ani rap, to sou básně srdce napasovaný na náladu doby. Temna 

 

ASBEST THE MOOR KING [UK]

underground rap / hip-hop / poetry

http://asbestthemoorkingone.bandcamp.com/
http://www.reverbnation.com/asbestthemoorking

Třetím do party je MC / Básník narozen v Zambii v roce 1978, který se ve svých 12ti – letech přestěhoval do Anglie. Říká si Asbest The Moor King a je typickým představitelem 90kové generace, která si zakládá na čtyřech základních elementech hip hopu – break dancingu, graffity, rapu a DJingu. Své první EP vydal ale až v roce 2008, kdy nasbíral dostatek zkušeností pro rap tak potřebných, pod názvem Never Had Right. A tím odstartoval zatím krátkou ale o to nadějnější kariéru. Maká na novej desce a budou ukázky, takže dotřetice těšivost!

 

Celá akce začíná v 15:00, rap začne v 19:00 cca

Lineup: TBA


Zde je event. celé události:

https://www.facebook.com/events/787775301295776/?source=1


Kde: Papírna, Plzeň – zahradní 173
 

Termíny